Džordžu Maiklu narkotikas pārvērtušas līdz nepazīšanai

Džordžu Maiklu, 1990.-tajos gados ārkārtīgi populāro britu dziedātāju, divu „Gremmy” godalgu īpašnieku, šobrīd ir grūti pazīt.

51 gadu vecais mūziķis ārstējas no narkotiku atkarības elitārajā klīnikā Kusnacht Practice Šveicē (video zemāk), kur viens mēnesis rehabilitācijas maksā 200 000 eiro.

Pirms pāris dienām paparaci dziedātāju iemūžinājuši pastaigas laikā netālu no klīnikas. Fotogrāfijās ir grūti pazīt kādreizējo smukulīti Džordžu Maiklu – mūziķis ir pamatīgi pieņēmies svarā, viņa seja ir uzblīdusi, bet bārda kļuvusi sirma. Neiztrūkstošas kā sendienās ir tikai mūziķa brilles.

dzordzu-maiklu-narkotikas-parvertusas-lidz-nepazisanai-01

Kā stāsta populārā mākslinieka tuvinieki, Džordžs jau vairs neskaitot, cik daudz narkotiku dienā patērē.

„Mums ir bail, ka viņš nomirs, ja tā turpinās. Viņš lieto visu — sākot ar marihuānu un beidzot ar kokaīnu. Pēc ballītēm viņš pamostas savos vēmekļos, un tas ir šausmīgi. Džordžs ir arī pasācis daudz lietot alkoholu un kaislīgi aizrāvies ar azartspēlēm”, — žurnālistiem atklājusi Maikla brāļa sieva.

Ņemot to visu vērā, mūziķa ģimene pieņēmusi lēmumu ievietot talantīgo dziedātāju ārstniecības iestādē. Turklāt Džordžs, būdams šādā stāvoklī, vairs nav spējis strādāt.

Tāds Džordžs Maikls bija kādreiz...
Tāds Džordžs Maikls bija kādreiz…

Tostarp Džordža Maikla producents dziedātāja vairākus mēnešus ilgo prombūtni nodēvējis par „ilgāku radošo pārtraukumu” un noliedz faktu, ka mākslinieks ir atkarīgs no narkotikām.

Avots: The Telegraph

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar