Cilvēka veselības kods, kritiskie gadi un vēlamā ēdienkarte

cilvēka veselības kods

Cilvēka veselības stāvoklis lielā mērā ir atkarīgs no tā, kādā Zodiaka zīmē viņš ir dzimis, apgalvo astrologi. Savukārt numerologi ir pārliecināti, ka daudz precīzāku informāciju par cilvēka veselību sniedz cipari dzimšanas datumā. Tie atklāj ne tikai mūsu uzņēmību pret dažādām kaitēm, bet arī iesaka veidu, kā no tām izvairīties, veicot profilaktiskus pasākumus – piemēram, kādu pārtiku vajadzētu lietot uzturā, kā arī brīdina par „kritisko” gadu skaitli, kad veselība ir jāuzmana sevišķi rūpīgi.

Noteikt katra personīgo kodu ir vienkāršāk par vienkāršu: saskaitiet kopā visus jūsu dzimšanas datuma ciparus, pārvēršot summu viencipara skaitlī. Piemēram, ja esat dzimis 1966.gada 5.jūlijā, saskaitām: 5+7+1+9+6+6. Iznākums ir 34. Tālāk, 3+4=7. Tātad, jūsu kods ir „7”.

Un tā…

Ja jūsu kods ir 1, esat uzņēmīgs pret sirds asinsvadu slimībām un acu kaitēm. Nepieciešama vingrošana un diēta, kā arī regulāras redzes pārbaudes. Uzturā ir jālieto medus, rozīnes, apelsīni, citroni, dateles, muskatrieksts, safrāns, mieži, skābenes. Dzeriet žeņšeņa saknes un kumelīšu tēju. Veselība īpaši ir jāuzmana 19, 28, 37 un 55 gadu vecumā.

Ja jūsu kods ir 2, esat uzņēmīgs pret kuņģa un zarnu trakta kaitēm. Neaizmirstiet, ka ēdienreizēm ir jābūt regulārām un noteiktos laikos. Jūsu šķīvī vajadzētu būt salātiem, kāpostiem, rāceņiem, gurķiem un melonēm. Bez tam, sargiet nervu sistēmu – stress ietekmē cilvēka kuņģa darbību. Veselības stāvoklis var mainīties 20, 25, 29, 43, 47, 52 un 65 gadu vecumā, tāpēc neaizmirstiet par vizītēm pie ārsta.

Ja jūsu kods ir 3, galvenā sodība – nervu pārslodze. Un tas ir tāpēc, ka jūs esat pieradis vairāk rūpēties par citiem, nekā pats par sevi, mūžīgi uzveļot sev plecos citu problēmas, turpretī plānus par atpūšanos no darba un raizēm atliekat arvien tālākā plauktā. Tādēļ, visticamāk, jums ir slikta sejas krāsa un problemātiska āda. Un ja tādā pašā garā turpināsit, var sākties daudz nopietnākas nepatikšanas, jo, kā mēdz teikt – visas slimības ir „no nerviem”! Ēdiet vairāk mellenes, ērkšķogas, ķiršus, bārbeles ogas, zemenes, ābolus. Neķeksējiet ārā no šķīvja arī bietes un sparģeļus. Neaizmirstiet pārbaudīt veselību 12, 21, 39, 48 un 57 gadu vecumā.

„Četriniekiem” nereti piemetas nesaprotamas kaites, kam ir grūti noteikt diagnozi. Šiem cilvēkiem bieži vien mēdz būt anēmija, uzmācas melanholija un galvas sāpes. Viņiem ļoti patīk ārstēt sevi, taču ne tās kaites, ar kurām patiešām sirgst. Palīdzēs psihoterapija un hipnoze. Turpretī medikamentus nevajadzētu lietot tonnām – tikai tos, kurus noteicis ārsts. Ja runājam par ēšanu, „četrinieku” ēdienkartē obligāti ir spināti, salvija un sarkanā gaļa. Sevišķa vērība veselībai ir jāpievērš 13, 22, 31, 40, 49 un 58 gadu vecumā.

„Pieciniekus” parasti moka neirozes un bezmiegs. Iemācieties relaksēties un atpūsties, dzīvojiet pēc principa: kurš cits mani mīlēs, ja ne es pats! Jūsu maltītēs ir jābūt burkāniem, pastinakiem, jūras kāpostiem un riekstiem. Veselībai svarīgs ir 14, 23, 41 un 50 gadu vecums.

Ja jūsu kods ir 6, bieži var mocīt saaukstēšanās ar visām no tās izrietošajām sekām – iesnām, klepu utt., kā arī plaušu slimības. Sievietēm bieži rodas problēmas ar krūtīm. Mūža nogalē iespējamas ķibeles ar sirds asinsvadu sistēmu. Tāpēc atliciniet laiku fiziskām nodarbībām un organisma rūdīšanas procedūrām. Ieteicams ēst pākšaugus, melones, ābolus, granātābolus, vīģes, riekstus. Iespējamas izmaiņas veselības stāvoklī 15, 24, 42, 51 un 60 gados, tāpēc neaizmirstiet profilaktiskās vizītes pie ārsta.

„Septiņnieki” mēdz būt tramīgi un viegli aizkaitināmi, ar noslieci slīgt melanholijā un depresijā. Bieži rodas problēmas ar ādu – tā ir pārāk jutīga. Šiem cilvēkiem vērojama arī pastiprināta sviedru dziedzeru darbība. Nodarbojieties meditēšanu, iemācieties atslābināties! Jūsu barība – gurķi, kāposti, vīnogas, āboli, skābenes un sēnes. Veselība jāuzmana īpaši rūpīgi 7, 16, 25, 34, 43, 52 un 61 gada vecumā.

„Astoņniekiem” mēdz būt problēmas ar aknām, kā arī kuņģa un zarnu traktu. Bieži sāp galva un ir reimatisms. Centieties vairāk uzturēties ekoloģiski tīrā vidē, brīvā dabā, pievērsiet uzmanību dzeramā ūdens kvalitātei. Jums pati ieteicamākā ir veģetārā diēta. Ēdiet vairāk spinātus, burkānus, seleriju, salviju. Veselībai svarīgie dzīves gadi  – 17, 27, 35, 44, 53 un 62.

Tiem, kuru kods ir 9, jāuzmanās no saslimšanas ar drudzi, masalām, vējbakām, skarlatīnu. Sargieties no infekcijas slimībām, lietojiet imunitāti stiprinošus līdzekļus. Ēdienkartē jums noteikti ir jāiekļauj sīpoli, ķiploki, mārrutki, nātru sula. Turpretī treknu pārtiku un alkoholu vajadzētu lietot ļoti mazās devās. Svarīgas izmaiņas veselības stāvoklī varētu rasties 18, 27, 36, 45 un 63 gadu vecumā.

Kā mēdz teikt – sargi sevi pats, tad arī medicīna tevi sargās…

 

Avots: VEbest.com

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Pēteris
Pēteris

mans skaitlis 8 (26).
nav pagaidām novērotas aknu, zarnu kaites.
galva sāp reti un par reimatismu neko nezinu.
Neizvēlīgs ēšanā, daudz kafijas.
Nodzīvoti 63.