Agresīvi noskaņoti “antivakceri” traucē NMPD mediķiem palīdzēt pacientam, necenzēti lamājas un pielieto fizisku spēku

Naktī uz svētdienu kādā izsaukumā mediķi tika traucēti palīdzības sniegšanā pacientam, iespējams, tas saistāms ar apzinātu provokāciju no to cilvēku puses, kuri aktīvi iestājas pret Covid-19 vakcīnām un noliedz vīrusa eksistenci un tā bīstamību, vēsta NMPD ieraksts “Facebook”.

NMPD informē, ka līdzcilvēki, kuri atradās blakus pacientam, uzvedās agresīvi, centās mediķus iesaistīt sarunās par Covid-19 un traucēja brigādei strādāt.

Tāpat personas ne vien filmēja mediķu veiktās darbības, tā liedzot pacientu izmeklēt un sniegt viņam palīdzību, bet arī lietoja necenzētus vārdus un pat pielietoja fizisku spēku. Saistībā ar notikušo dienests vērsīsies Valsts policijā.

NMPD norāda, ka dienesta mediķi katru dienu pašaizliedzīgi dodas uz gandrīz 1000 izsaukumiem, lai glābtu cilvēku dzīvības un palīdzētu tiem, kuri nonākuši nelaimē.

Izsaukuma laikā brigādes mediķiem ir tiesības līdzcilvēkiem vai pacienta tuviniekiem lūgt netraucēt mediķu darbu. NMPD norāda, ja apkārtesošie ar saviem mobilajiem telefoniem filmē notiekošo, izsaka piezīmes, rupjības vai dažkārt pat draudus, darbs ar pacientu izsaukuma vietā un turpmākā palīdzības sniegšana ir apgrūtināta.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar