6 aizraujoši seriāli lietainai nedēļas nogalei

It nemaz nav jābūt mājsaimniecei, lai skatītos seriālus. Aizraujošs sižets, spilgti varoņi un slaveni aktieri – seriāli ir labs veids, kā atpūsties nedēļas nogalē, turklāt ja aiz loga līņā.

1. “The Crossing”

Nelielas pilsētiņas pludmalē tiek izskaloti aptuveni pieci simti cilvēku ķermeņu. Daži no izskalotajiem vēl elpo, un vietējās policijas šerifs (Stīvs Zans) cenšas tikt skaidrībā, kā viņi te nokļuvuši un kas īsti noticis. Tas ir sarežģīti, jo tie, kas spēj runāt, apgalvo, ka ir dzimuši pirms 150 gadiem. Turklāt šiem cilvēkiem parādās arī dažādas pārdabiskas spējas.

Kanāla ABC drāmā harmoniski saplūst zinātniskās fantastikas elementi un mūsdienīgas bēgļu problēmas, kas ir aktuālas visā pasaulē. Scenārija autori ir Dens Dvorkins un Džeijs Bītijs, kas radījuši scenāriju arī tādiem seriāliem kā “Noziedzīgie prāti” un “Skorpions”.

2. “The Last OG”

Bruklinas gangsteris, kurš ieslodzījumā pavadījis piecpadsmit gadus, kļūst brīvs un līdz nepazīšanai maina savu dzīvi. Viņš cenšas to dzīvot toleranti, ir vegāns un pieklājīgs ar hipsteriem. Vienā no galvenajām lomām filmējies Džordans Pils, kurš nesen saņēma “Oskara” balvu par lomu filmā “Prom!” (“Get Out”). Galvenajā lomā – pēdējais īstais gangsteris Treisijs Morgans.

3.“Lost in Space”

Netflix fantastikas seriāls ir slavenā seriāla “Pazuduši kosmosā” rimeiks, kas savu popularitāti savulaik piedzīvoja Amerikas televīzijas kanālos laikā no 1965. līdz 1968.gadam.

Robinsonu ģimene kosmosa kuģī dodas prom no pārapdzīvotās Zemes, meklējot planētu, kas būtu piemērota dzīvei uz tās. Taču kosmosa kuģis cieš avārijā un Robinsoniem nākas izdzīvot uz tās planētas, uz kuras viņi nokļūst.

Skaidrs, ka 2018.gada seriāls ir daudz dārgāks un acij baudāmāks. Daudzi jau paspējuši izteikt nožēlu, ka šī darba formāts ir tikai TV, nevis lielie ekrāni.

4.“Killing Eve”

Psiholoģiskais trilleris uzņemts pēc britu rakstnieka Luka Dženingsa darbu motīviem. Uzmanības centrā ir divas sievietes – slepkava Villanella un speciālo uzdevumu aģente Eva. Abas galvenās varones ir pietiekami spēcīgas pretinieces viena otrai. Parasti Villanella ir tā, kas izaicina, bet Eva dodas viņai pa pēdām, tomēr gadās arī otrādi.

Maniakālo slepkavu atveido Džodija Komere, bet Evu – Sandra O, kas pazīstama pēc Kristīnas Jangas lomas slavenajā seriālā “Grejas anatomija”.

5. “Westworld”

Viens no gaidītākajiem projektiem 22.aprīlī startē ar otro sezonu. Futūristiskā izklaides parkā androīdi atveido iedzīvotāju lomas Mežonīgajos Rietumos. Uz šo vietu cilvēki brauc izklaidēties, “nolaist tvaiku”, atpūsties un izpētīt pagātni.

Pirmajā sezonā androīdi “izgāja no sliedēm” un vairs nebija kontrolējami, un tagad visus uztrauc jautājums: vai darbinieki spēs robotus ielikt atpakaļ grožos?

Par otrās sezonas sižetu zināms maz – vienīgi tas, ka papildus jau esošajiem Mežonīgo Rietumu varoņiem parādīsies arī samuraji. Džonatans Nolans apgalvo, ka otrā sezona būšot vēl ambiciozāka par pirmo un pārkāpšot jebkādas “gaidītā” robežas.

6. “The Handmaids Tale”

Zemfreda ir kalpone sava Komandiera mājā. Kalpones uzdevums ir dzemdēt bērnus tiem Komandieriem, kuru Sievas ir sterilas. Ir vēl Martas, kas rūpējas par saimniecību un Tantes, kuras audzina sievietes viņu darbam. Audzināšana ir nosacīta- viss balstās uz vardarbību un sodiem.

Un tas viss norisinās ne pārāk tālā nākotnē, kur vienā dienā sievietes tika padarītas par zemāku šķiru – atņemtas jebkādas tiesības, līdzekļi un iespējas. Viņas ir lietas, kuras var izmantot vai sabojāt.

Šajā sezonā varone, atguvusi savu īsto vārdu, tomēr nekādi nespēj tikt vaļā no pagātnes un pārstāt būt tā, kas bijusi ilgi – sieviete bez tiesībām un personības.

Lai interesanta skatīšanās! Iespaidus rakstiet komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar