Reizniece-Ozola ievēlēta par Eiropas Šaha savienības prezidenta vietnieci

Dana Reizniece-Ozola

Šahiste un bijusī politiķe Dana Reizniece-Ozola pagājušajā nedēļā notikušajā Eiropas Šaha savienības (ECU) Ģenerālajā asamblejā tika ievēlēta par organizācijas viceprezidenti, informē ECU.

Uz trešo termiņu ECU prezidenta amatā tika ievēlēts Zurabs Azmaiparašvili no Gruzijas, vienlaikus apstiprinot viņa piedāvāto komandu, kurā bija prezidenta vietnieka amata kandidāte Reizniece-Ozola, viceprezidenti Gunnars Bjornsons no Islandes un Malkolms Peins no Anglijas, ģenerālsekretārs Teodors Corbadzoglu no Grieķijas un mantzinis Jons Serbans Dobronauteanu no Rumānijas.

No 49 balsstiesīgajiem biedriem šo komandu atbalstīja 44, divi biļeteni bija tukši, bet trīs – nederīgi.

Pēc tam notika balsojums par vēl trīs viceprezidentiem un šos amatus ieguva Alojzije Jankovičs no Horvātijas, Eva Repkova no Slovākijas un Žans Mišels Rapērs no Monako.

Reizniece-Ozola kā prezidenta vietniece strādās arī ECU valdē un pildīs prezidenta pienākumus viņa prombūtnes laikā.

Iepriekšējos četrus gadus lielmeistare Reizniece-Ozola bija ECU viceprezidente, bet kopš pērnā gada janvāra viņa ir arī Starptautiskās Šaha federācijas (FIDE) rīkotājdirektore un valdes priekšsēdētāja vietniece.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
proce
proce

sieviešu % ir jautur, nekas labāks jau netrapījās, gan jau saimniecibā nodrēs

Rambo
Rambo

Nu tā, ņičevo, vai ziniet.

ērce
ērce

Kā šaha spēlētāja viņa, bez šaubām, ir veiksmīga. Bet kā polītiķe . . . .

levitkucins
levitkucins

Toties es māku reāli dzīvē visus app.st.