Kā miljonāram Ramoliņam izdevās “noslēpt” sava baļkvedēja sadursmi ar vilcienu?

Andris-Ramoliņš, Egils-Levits
Andris Ramoliņš un Valsts prezidents Egils Levits

Pirms desmit gadiem miljonāra un valsts prezidenta Egila Levita „drauga” Andra Ramoliņa uzņēmumam piederoša baļķvedēja sadursme ar vilcienu izraisīja plašu rezonansi. Taču izrādās, ka arī burtiski nupat, pirms nepilna mēneša Ramoliņu ģimenes uzņēmuma baļķvedējs jau atkal sadūries ar vilcienu, taču šoreiz miljonāram ir izdevies šo negadījumu „noslēpt”.

Ekrānuzņēmums

Sociālajos tīklos ir parādījies attēls, kurā redzams, kā Daugavgrīvas šosejā vilciens ir sadūries ar baļķvedēja piekabi. Nekur par šādu vērā ņemamu negadījumu nekas netika ziņots, taču no attēla redzams, ka baļķvedējs aprīkots ar raksturīgu valsts reģistrācijas numuru JC 666.

Ir zināms, ka miljonārs Andris Ramoliņš, kurš sava uzņēmuma Stiga RM mājas lapā pozē kopā ar valsts prezidentu Egilu Levitu, ir īpaši iecienījis ciparu salikumu „666”, un CSDD datu bāze rāda, ka baļķvedējam ar valsts reģistrācijas numuru JC 666 turētājs ir cits Ramoliņu ģimenes uzņēmums – SIA Vella kalpi.

Tikai uzdodot konkrētu jautājumu par notikušo, Valsts policija atklāj, ka šā gada 5. decembrī plkst.10.21 Rīgā, Daugavgrīvas šosejā tiešām notikusi sadursme starp kravas transportlīdzekli Scania ar piekabi Jyki un vilcienu, kas brauca virzienā no Bolderājas uz Iļģuciemu.

Valsts policija par notikušo ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu un šobrīd turpina skaidrot negadījuma apstākļus. Taču tiešām interesanti – kādā veidā gan policija tika „nomotivēta”, lai par šo negadījumu neko neziņotu? Galu galā sadursmes ar vilcieniem ir īpaši smagi negadījumi – un vēl interesantāk, par cik vēl šādām sadursmēm mēs neko nezinām?

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Skeptiķis
Skeptiķis

Izskatās, ka Ramoliņš taisās politikā iet, bet puaro.lv ir dots uzdevums sākt rakt…

Juris
Juris

Bet ko jums nestāsta pat puaro.lv – pie auto stūres esot bijis miljonāra draugs Egīls.

Kremlim nepatīk Levits
Kremlim nepatīk Levits

Man, toties, viņš patīk. Jo viņš ir patriotisks, gudrs latvietis. Kaut krieviem tāds būtu!

Guncha
Guncha

Nu gan īpaši smags notikums, manevru lokomotīve (lasi traktors) ar tukšiem vagoniem un tukša piekabe uz neregulējams pārbrauktuves. Nevajag pūst no mušas ziloni, pat ja muša ir Levita čoms.

motorhead 1916
motorhead 1916

Ehee, bet cik tad shim to 666 numuru pietiks? Ja nelieto X, Q un Y, sanaak 44 kombinaacijas plus 22 burti pa vienam. Taatad 66. Kaut gan….ko neizdomaasi maza kraanija kompenseeshanai… ;-)

vella kalps
vella kalps

pareizi sarekinaji? :D

sensejs
sensejs

A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, R, S, T, U, V, Z = 22 burti, kas nozīmē, ka ir iespējamas 22*22=484 kombinācijas, nu tas tā – veltījums matemātiķim, kas 44 saskaitīja

Stienis
Stienis

Tagad Māra Zālīte var lepoties ar šādiem sakariem… beidzot valsts dodas uz saulaino tāli!