Melnā piektdiena daudziem asociējas ar šausmām ik uz soļa. Vai tā patiešām ir, skaidro zinošs astrologs.
Salīdzinājumā ar citām piektdienām, šoreiz jau atkal nav novērojami nekādi ārkārtas planētu stāvokļi. Varētu pat teikt, ka pēc visu nedēļu ilgušajiem planētu spriedzes zibšņiem un 10.oktobrī piedzīvotā Jupitera pārejas Skorpiona zīmē, piektdiena būs pirmā diena, kad pa īstam varētu uzelpot, savā blogā www.astrologi.lv raksta astrologs un numerologs Kristaps Baņķis.
Vienīgais, kas pielies darvu medus mucā, būs mūžīgais gaisa jaucējs Mēness, kas egocentriskajā Lauvas zīmē 23. Mēness dienas izpausmēs provocēs konfliktus, agresiju, vardarbību, vieglprātību, avantūru, postījumus. Un rīta pusē, konfliktējot ar “jaunizcepto”Jupiteru Skorpionā, var nozibsnīt tā, ka joki mazi. Tā ir varbūtība, kuras izpausmes atkarīgas no konkrētas vietas, personu un notikumu sakritību kritiskās masas.
Rezultātā pat dienas negatīvie notikumi ir vērtējami kā labākais scenārijs no visiem iespējamajiem,”norāda sertificēts astrologs Kristaps Baņķis, kurš “melnās piektdienas” pētījis kopš 2006. gada un neko ārpus normas parasti neesot novērojis.
Astrologs vairāk kā citkārt iesaka atturēties no piektdienām raksturīgās trokšņošanas, alkohola pārmēru lietošanas, attiecību skaidrošanas, steigas satiksmē. Ļoti uzmanīgi jārīkojas ar uguni.
Kā apliecina pētījumi, planētu spriedzes fons var paaugstināt visa veida negadījumu pieaugumu par 25% no vidējā rādītāja.
13.oktobra Saules dienas ticējumi
Ja trīs reizes ierauga debesīs vienas formas mākoņus — ar grūtībām saistītu dzīves pārmaiņu zīme.
Salīt, kad spīd saule — bagātība un laime.
Ja redz varavīksni, vai vēl labāk, atrodas zem tās — iedomājas vēlēšanos, kas piepildīsies.
Ja debesīs parādās kaut kas līdzīgs rakstiem — tiek dota velte kaut ko vēstīt ļaudīm.
Kritiens no jebkāda augstuma — apgānīšanas zīme.
Kaut kas aizdegas — jābūt uzmanīgam, jo brīdina par nepareizo dzīvi; nepieciešams pārdomāt savu ceļu.
Priekšā izvijas zibens, īsi uzzibsnījumi — zīme par to, ka Debesis izsaka neapmierinātību.
Atslēgu pazaudēšana vai salūšana — kaitējums vai nepatikšanas saistītas ar māju.
Aizķeras vai sapinas, nevar atsiet šņores — kaitējums.
Nolauzt nagu — slimība, imunitātes zudums.
Skaitļa “13” numeroloģiskā nozīme
Latvijas Numerologu asociācijas vadītājs Kristaps Baņķis skaidro, ka skaitļa “13” vibrācijas allaž paliek nemainīgas: ““1” iemieso Saules simbolismu, jebkuras personas vai notikuma patību, centriskumu, esību, bet “3” saistāms ar Jupiteru, kas simbolizē skološanos, sabiedriskumu, pasaules uztveri. Rezultātā skaitļu mijiedarbība “1+3” rada “4” jeb Mēness mezglu Rahu – stabilitātes, cēloņu-seku ievērošanas galarezultātu. Varētu teikt, ka vienmēr 13. datumā ieteicams pieturēties pie atziņas: “Domā, ko domā!” Ikvienai rīcībai, kas paveikta jebkurā 13. datumā, būs lielāka karmiskās “lupas” uzraudzība nekā citos datumos.”
“Cita lieta ir kolektīvās apziņas sētās šaubas vai bailes, kas vienu vai otru skaitli “pagriež” izpausmju disharmoniskajā virzienā. Tā kā neviens skaitlis nav ne labs, ne slikts, tā izpausmes ir atkarīgas no tā, vai pieslejamies pozitīvam skatījumam vai izmantojam konkrētā skaitļa negatīvi lādēto “ēnu”. Un te lielu lomu spēlē tādi subjektīvi faktori kā “ar kuru kāju no gultas izkāpsi”,” komentē Kristaps Baņķis.
“Ja kāds 13. datumā pamostas ar domu, ka būs slikti, tad palielinās varbūtība, ka kaut kas tāds arī notiks. Domas ir kā uz noteikta viļņa noregulēta antena, kas agri vai vēlu savu kanālu noķers. Pats rada situāciju un pats pēc tam priecājas, ka viss apstiprinās. Ja pieņem, ka “13” nes nelaimi, padomājiet, kā klājas cilvēkiem, kuri šajā datumā ir dzimuši. Tur taču būtu jābūt iemiesotām visām nelaimju nelaimēm! Taču tā nav. Tomēr ir iespēja, ka šiem cilvēkiem konkrētā cipara piesātinātā diena var radīt lielāku un atbildīgāku notikumu gūzmu,” stāsta Kristaps Baņķis.
Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!