Rosina aizliegt pensionāriem izmantot sabiedrisko transportu noteiktos laikos

pensionāri

Ierosinājumu aizliegt pensionāriem pārvietoties ar sabiedrisko transportu konkrētos laikos, paudusi kāda rīdziniece. Sieviete, visticamāk – gados jauna, izteikusi dziļu nepatiku. Viņai riebjoties, ka pensionāru dēļ sabiedriskajā transportā neesot iespējams ne apsēsties, ne bez grūstīšanās izkāpt.

“Vēlos paust nepatiku par to, ka strādājošiem cilvēkiem un studentiem sabiedriskajos transportos nekad nav kur sēdēt,” TV3 raidījuma Bez Tabu “Sūdzību dēlī” raksta Annija.

“Pensionāri vienmēr visu ir okupējuši, un, ja nav, tad pamanās visus izdzīt no vietām, dažreiz pat grūstoties, apsaukājoties un sitot ar maisiņiem.Es saprotu, ka viņi visu mūžu ir strādājuši, taču tajos laikos sabiedriskā transporta cenas nebija ne uz pusi tik lielas, tādēļ uzskatu, ka maksājošiem pasažieriem ir jābūt priekšrocībām.Lūdzu, darīt kaut ko lietas labā. Ieteiktu varbūt pensionāriem aizliegt pārvietoties konkrētos laikos.”
.
Un kāds ir jūsu viedoklis? Rakstiet komentārus un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: TV3 Bez Tabu

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

230 Komentāri on "Rosina aizliegt pensionāriem izmantot sabiedrisko transportu noteiktos laikos"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
cukurs
cukurs

tantukiem jau vajaga 5x dienā aizbraukt uz tirgu, esiet tik saprotoši, viņi nemāk tupēt netā kur laiku pavadīt!!!

Guncha
Guncha

Tantuki māk rēķināt. Viņiem ir laiks un bezmaksas transports, tāpēc ir gatavi braukt stundu lai nopirktu salātu bunti par trīs centiem lētāk un pēc tam doties pēc kartupeļiem, ietaupot divus centus. Nodokļu maksātājiem šāda ekonomija izmaksā pārlieku dārgi. Risinājums adekvātas pensijas un nekādu atlaižu.

Juris
Juris

Tiem kuriem ir iespējas ieteiktu izmantot vilcienu. Tas būs lētāk ar vairāk vietām un gandrīz brīvs no pensionāriem.

Bezvārdis
Bezvārdis

Lasu un nesaprotu,vai tiešam cilvēki nu jau krituši tik zemu!Par ko vel būsim neapmierināti???Lasot komentārus,tie kas ir pret tiem vecajiem ļaužiem ir vai nu no no 14-20 gadu vecumā,vai nu ar neardentālieši!Paši paliksiet veci,iedomājieties kā jums patiks tāda izturēšanas pret jums pašiem??Jo tālāk ejam jo zemāk krītam!Kauns un negods,kā vispār kkādu,tādu rakstu varēja te ievietot!

Karmena
Karmena

Man pašai nākošgad jau gaidāma pensija, bet joprojām braucu uz darbu ar velo, cik laika apstākļi atļauj. Un pilnīgi piekrītu, ka ja jau pensionāriem transports ir par brīvu, lai brauc laikā, kad mazāk ļaužu. Galu galā, vai nevar uz tirgu braukt laikā, kad citi ir darbā vai skolā ?
Un otra lieta, kas burtiski tracina- tie drausmīgi smirdošie bomži. Sestdien gadījās braukt jaunajā 6.tramvajā. Jau iekāpjot, visi virzījāmies uz priekšu, jo pakaļgalu okupējuši kādi 4 smirdoņi. Pēc pāris pieturām arī vidū iekāpa tāds pats. Pie tam gados jauni cilvēki

wpDiscuz