VIDEO: Garāmgājēji Valmierā palīdz notver zagli

stikls

Ne vienmēr cilvēku dzīves moto ir “ne mana cūka, ne mana druva”. Tam apliecinājums ir šajā video – nejauši garāmgājēji palīdz notvert zagli, kurš gribēja tikt pie kādas mobilās ierīces, par to ne nieka nemaksājot.

Sestdien, 9. oktobrī, Valmierā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa amatpersonas par iekļūšanu LMT veikalā un zādzības mēģinājumu aizturēja divus rumāņu tautības vīriešus – 1987. gadā un 1974. gadā dzimušus. Policijā sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Vairāku garnadžu grupējums Valmierā izlēma ”izmēģināt veiksmi” un nakts aizsegā apzagt viedierīču veikalu Rīgas ielā. Iespējams, ļaundari savu būtu panākuši un tikuši pie dārgiem telefoniem un planšetdatoriem, ja vien viņu ceļā negadītos cilvēki, kuri, pašaizliedzīgi rīkojoties, veicinājuši zagļu aizturēšanu, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Valmierā, Rīgas ielā, vēlā 9. oktobra vakarā valdīja pamatīga rosība. Pie 9. nama LMT klientu centra telpās pēkšņi atskanēja spēcīgs sitiens un tam sekoja šķīstošu stiklu skaņa. Veikalā iekļūstot diviem zagļiem, nostrādāja signalizācija.

Šķiet nelūgtie viesi ar to bija rēķinājušies, bet cerēja paspēt tikt pie guvuma ātrāk nekā ieradīsies apsardzes firmas darbinieki. Zagļi rīkojušies ātri un mērķtiecīgi, taču apstākļi sakrita viņiem nelabvēlīgi. Nejauši garāmgājēji, pamanot veikalā notiekošo, steidza noziedzniekus ķert.

Saprotot, ka zādzības mēģinājums izgāzies, viens no pārkāpējiem, nonācis bezizejā, ķērās pie visa kas trāpījās pa rokai. Ar ugunsdzēšamo aparātu viņš centās izsist ārdurvju stiklu, cerot no notikuma vietas aizbēgt.

Policijas automašīnas aizturēto nodalījumā nonākuši divi 47 un 34 gadus veci Rumānijas valstspiederīgie. Garnadži bija plānojuši nozagt visdārgāko produkciju no konkrēta ražotāja, proti, noskatīti bija pazīstama zīmola jaunie telefoni, kas tikai dienu iepriekš nonākuši Latvijas tirgū. LMT pārstāvji gan norāda, ka pat ja garnadžu plāns izdotos, tas tik un tā izrādītos aplams.

Pēc sākotnējiem aprēķiniem, zagļu vizīte uzņēmumam izmaksās aptuveni 3000 eiro. Tik daudz būs jāiztērē, lai saremontētu logus un durvis. Un diez vai no zagļiem izdosies kaut ko piedzīt. Tomēr, lai garnadži nepazustu un neizmuktu no soda, šodien, 11. oktobrī, tiesas sēdē tika pieņemts lēmums abus vīriešus apcietināt.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar