Vecrīgā tūrists sūdzas policistam par velorikšas vadītāja pārdotu nekvalitatīvu kokaīnu

policija

Svētdienas naktī ap pulksten 3.00 Rīgas pašvaldības policijas video novērošanas centra darbinieki Vecrīgā pamanīja vairāku vīriešu grūstīšanos Audēju ielā. 

Videonovērošanas kamerās bija redzams, ka vienam no vīriešiem sejā tiek iepūsta gāze. Uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā RPP ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, konflikts jau bija norimis, taču pie policistiem piesteidzās kāds angļu valodā runājošs vīrietis un stāstīja, ka velorikšas vadītājs viņam sejā iepūtis piparu gāzi. Vēlāk noskaidrojās, ka viņš ir tūrists no Austrālijas. Kungs stāstīja, ka piparu gāzi viņam velorikšas vadītājs iepūtis sejā, kad viņš centies tam iesist.

Savukārt vēlāk atklājies, ka sākotnējais iemesls konfliktam esot bijis nekvalitatīvs kokaīns.

Proti, austrālietis no cita velorikšas vadītāja iepriekš bija iegādājies kokaīnu, taču lietošanas laikā viņam kļuvis slikti. Tā kā austrālietim neizdevās atrast to velorikšas vadītāju, kurš viņam bija pārdevis aizliegto vielu, viņš nolēmis piekaut citu šā aroda pārstāvi, sakot, ka viņi visi ir vienādi.

Sarunā ar policistiem tūrists arī parādīja maisiņu ar baltu pulverveida vielu un izteica aizdomas, ka maisiņā kokaīna vietā varētu būt ketamīns.

Diemžēl iespējamā narkodīlera notikuma vietā vairs nebija, tādēļ tūrists viens pats tika nogādāts Valsts policijā, kur par iespējamu narkotisko vielu glabāšanu un lietošanu sāktas divas administratīvo pārkāpumu lietvedības.

Lietu iznākums atkarīgs no tā, vai ekspertīzes apliecinās, ka tūrists bija narkotiku reibumā, un vai baltais pulveris satur narkotiskās vielas. Tāpat policija turpina skaidrot iespējamo narkotiku pārdevēju.

Avots: VP

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar