Slepkavība Rēzeknē: tiesa piemēro apcietinājumu tikai šāvējam, bet šoferi atbrīvo

Latgales rajona tiesa Daugavpilī svētdien, 19. novembrī, piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu Igoram Haitam. Viņu tur aizdomās par uzņēmēja, Ludzas novada domes deputāta Andra Ļubkas slepkavību. Savukārt otra piektdien aizturētā persona, šoferis, kas Haitam palīdzēja bēgt no nozieguma vietas, atbrīvots, ziņo LTV Ziņas.

Kā iespējamais šāvējs sākumā meklēšanā izsludināts uzņēmējs, SIA “Rēzeknes būvserviss” valdes loceklis Igors Haits. Viņam nozieguma vietu izdevās pamest. Haitu no tās aizveda šoferis, kuru policija aizturēja. Drīz vien turpat Rēzeknē tika aizturēts arī Haits. Kopš nozieguma pagājušās vairāk nekā 48 stundas. Lēmumu par drošības līdzekļa piemērošanu viņš gaidīja Daugavpilī.

Latvijas Televīzijai zināms, ka Igoram Haitam ir nopietnas veselības problēmas. Aizturēšanas laikā viņam sniegta medicīniskā palīdzība.

Par drošības līdzekļa piemērošanu šodien lēma izmeklējošais tiesnesis Juris Kokins, apliecināja Latgales rajona tiesā Daugavpilī. Valsts policija lūdza piemērot apcietinājumu.

Tuvākajā laikā policija lūgs tiesu pārskatīt lēmumu par drošības līdzekli, paziņoja Valsts policija. Viņi informē, ka  kriminālprocesu, vadoties pēc izmeklēšanā noskaidrotā, ir pamats pārkvalificēt pēc Krimināllikuma panta par slepkavību pastiprinošos apstākļos grupā. No plašākiem komentāriem policija šobrīd atturas, izmeklēšana turpinās.

Avots: lsm.lv

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar