Rimšēviča lieta: Latvijas iedzīvotāji netic, ka izmeklēšana būs ātra

Rimšēvičs

Apritējuši jau divi mēneši kopš plašu rezonansi guvušās Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšanas, taču nekas neliecina, ka lietas izmeklēšana virzītos uz priekšu.

Vai Latvijas iedzīvotāji tic, ka šī izmeklēšana noslēgsies ātri un tā nevilksies gadiem ilgi?Tikai 17% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem uzskata, ka pēdējo mēnešu laikā ierosinātā izmeklēšanas banku sektorā noslēgsies pietiekami ātri un izmeklēšanai nebūs nepieciešami vairāki gadi.Tikmēr vairums (66%) aptaujāto ir pretējās domās un tā neuzskata. Vēl 17% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā, vēsta LNT 900 sekundes.Kāds ir jūsu viedoklis? Rakstiet komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Melhiors
Melhiors

Domāju, ka nekādu pierādījumu nav, citādi būtu sen nopludināti, bet nu paskatīsimies.

Lamata
Lamata

Domājams, tiesībsargājošās iestādes vēl apkopo ievākto informāciju un pierādījumus lai tos varētu virzīt uz tiesu. Tiesvedība gan var vilkties gadiem ilgi, jo būs pārsūdzības visās instancēs. Ja procesu virzošais izmeklētājs vai uzraugošais prokurors pielaidīs kādu procesuālu kļūdu, advokāts to izmantos par labu apsūdzētajam.