Pēc Rebenoka zvērīgās slepkavības Lipmans satraucas par savu dzīvību

Kirovs Lipmans

Pēc nesen notikušās zvērīgās advokāta Pāvela Rebenoka slepkavības uzņēmējs Kirovs Lipmans domā par dzīvības apdrošināšanu, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Lipmans uzskata, ka notikušais ar Rebenoku ir drausmīgi un Latvijā ir zems līmenis aizsardzības ziņā, tāpēc par to jādomā pašam.

Lipmans gan uzsver, ka līdz Rebenoka slepkavībai neesot bijis pat domas, ka viņš justos nedroši šajā valstī.

Runājot par drošības pasākumiem, kas varētu pasargāt viņa dzīvību, Lipmans atklāj, ka viņa mājoklim ir signalizācija, videonovērošana, apdrošināšana un sargs – cilvēks, kas sargā Lipmana īpašumu Bulduros.

Lai gan miesasarga pakalpojumus uzņēmējs izmantojis tikai reizi dzīvē, Lipmans uzsver: “Šis gadījums ar Pāvelu Rebenoku tiešām ir radījis uztraukumu. Tas pat ir nevis uztraukums, bet ļoti nepatīkama sajūta.”

Uzņēmējs arī piebilst, ka viņam ir veselības apdrošināšana un apdrošināšana nelaimes gadījumiem, bet pēdējo notikumu iespaidā viņš domā arī par dzīvības apdrošināšanu.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
čampionāts
čampionāts

pirmos miljonus māsica no Kalifornijas uzdāvināja

jkppp
jkppp

Bezkompromisa tiesiskums … te tas katram jāsaprot savā ādā…

ruksis
ruksis

Ļipman, deso labāk atpakaļ uz Krieviju, tur is droša dzīvošana.