Par “točku” biznesu aizturētas trīs Valsts policijas amatpersonas

valsts policija

Aizdomās par amatpersonu dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un bezdarbību mantkārīgā nolūkā (Krimināllikuma 318. panta otrā daļa un 319. panta otrā daļa) Iekšējās drošības birojs aizturēja trīs Valsts policijas Kriminālpolicijas amatpersonas, kā arī vienu privātpersonu. 

Aizturētās amatpersonas VP pildīja dienesta pienākumus, kas saistīti ar akcizēto preču nelikumīgas aprites apkarošanu.

Divām Valsts policijas amatpersonām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Vienai policijas amatpersonai sākotnēji tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, kas tika aizstāts ar citiem drošības līdzekļiem, jo tika iemaksāta tiesas lēmumā par apcietinājumu noteiktā drošības nauda. Šobrīd visas aizturētās amatpersonas ir atstādinātas no dienesta pienākumu pildīšanas Valsts policijā. Par to informē portāls Apollo.

Savukārt portāls Pietiek publicējis šo personu vārdus un un uzvārdus. Nonākt uz aizturēto sola nācies šādām policijas amatpersonām: Ķengaraga iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektoram Armandam Ozoliņam, Ķengaraga iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektoram Ritvaram Kaimiņam, kā arī Teikas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka vietniekam, operatīvo darbinieku šefam Sandim Stumbergam, kurš iecelts amatā apmēram pirms mēneša no jau minētās Ķengaraga iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar