Kučinskis nāk klajā ar atklāti melīgu versiju par Valsts kancelejas direktora atbrīvošanu

Kučinskis valdība Deloitte

Atšķirīga pieeja darbam esot bijusi pamatā tam, ka Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš „pēc abpusējas vienošanās” nekavējoties pamet augsto posteni, – ar šādu atklāti melīgu versiju trešdien Latvijas radio klajā nāca Ministru prezidents Māris Kučinskis. Šī versija būtiski atšķīrās pat no viņa padomnieka Aigara Freimaņa iepriekšējās dienas izteikumiem šajā sakarā, vēsta portāls Pietiek.com.

Ticamākā versija, kas izskaidro gan straujumu, ar kādu Krieviņš „pēc abpusējas vienošanās” pameta savu amatu, gan abu pušu konsekvento klusēšanu par šī pēkšņā lēmuma iemesliem, ir – Ministru prezidenta biroja rīcībā nonācis nozīmīgs arguments, kas spējis „pārliecināt” arī pašu Krieviņu.

„Runā, ka birojs viņam uz galda uzlicis foto, kur redzams, kā no kāda fonda tiek saņemta nauda – 50 tūkstoši eiro. Tas arī izskaidro gan steigu, gan abu pušu „džentlmenisko” klusēšanu – ir panākta vienošanās, ko abas puses pilda,” – šī ir viena no versijām par notikušo.

Netieši par labu šādas ievirzes versijām ir izteicies arī premjera padomnieks Freimanis, par kura vājību – darba dienu pievakarēs pēc atspirdzinoša dzēriena iebaudīšanas brīvi izteikties sociālajā tīklā Twitter – ir runāts jau ilgi.

Piedaloties Twitter diskusijā par iespējamām „mapītēm”, Freimanis nāca klajā ar šādu apsvērumu attiecībā uz Krieviņa klusēšanas iemesliem: „Un ko tad viņš izstāstīs? Un, ja nu gadās kāda mapīte otrā pusē? Purkšķis ūdenī bez trokšņa, bet smaka uzpeld:)”

Tikmēr Kučinskis trešdien Latvijas radio mēģināja iestāstīt, ka Valsts kancelejas direktora aiziešana „pēc abpusējas vienošanās” un jau nākamajā dienā esot visnotaļ ikdienišķa lieta ar ikdienišķiem iemesliem.

Premjers apgalvoja, ka neesot runa ne par domstarpībām, ne par kādām pretenzijām, bet vienkārši atšķirīgām „darba metodēm”: “Es nenorādu uz grēkiem, bet runa ir par to, ka Valsts kanceleja ir aparāts, ar ko kopā plānojam un īstenojam valsts uzdevumus. Nevar būt, ka šefs aizbrauc un pārējie cilvēki bez viņa atļaujas nevar kustēties. Esmu par kolektīvu darbu. Ja komanda neveidojas, domāju, kā to risināt…”

Izsakiet savu versiju un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Pietiek

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lauku vecis
Lauku vecis

Ko var teikt par Puaro versiju- FUFELIS, jo Puaro daudz ko samuldējis un viss. Ja būtu patiesība , tad Puaro apmelortie sēdētu kā mīļinkiji aiz restēm. Bābas!