KPV LV irst pa vīlēm, apstiprina Zakatistovs

KPV LV

Partija “KPV LV” un tās Saeimas frakcija patlaban ir pašķīdusi, svētdien partijas biedru kopsapulcē atzina “KPV LV” Saeimas frakcijas vadītājs Atis Zakatistovs.

Zakatistovs uzrunā norādīja, ka, iespējams, cits partijas līderis Artuss Kaimiņš nokritizējis frakcijas darbību un to viņš “acīmredzot adresēja man.”

Viņaprāt partijai vajadzīga komanda nevis vienpersonisks līderis, jo viņš ir pamanījis, ka partijas Saeimas frakcija “krīt un ceļas” par darbiem, lai gan paralēli tam arī ir manāmas “šķeltniecības” pazīmes, ko noteikti neorganizē tā dēvētā partijas opozīcija.

“Patlaban ir visas pazīmes, lai uzskatītu, ka partija un Saeimas frakcija ir pašķīdusi. Tas apdraud mūsu darbu īstenošanu. Tāpēc, kur iesim? Stiprināsim partiju un Saeimas frakciju, vai vienkārši novilksim šos četrus gadus,” retoriski jautāja Zakatistovs.

Politiķis tic demokrātijai, “KPV LV” ministri savos amatos ir izcili un arī partijai politikā ir reāla ietekme, lai gan viņaprāt tai nevajadzētu nepareizi vilkt sarkanās līnijas. Tomēr uz jautājumu kā partijai attīstīties tālāk viņš neatbildēja, jo atturējās no sava viedokļa un piebilda, ka arī patlaban partijas valde nav lemtspējīga.

Savukārt Artuss Kaimiņš savā uzrunā norādīja, ka “KPV LV” esot vienīgā koalīcijas partija Latvijā un, iespējams, arī Eiropā, kur partijas Saeimas frakcijā balso pret saviem ministriem. Viņaprāt, partija pašlaik ir nonākusi neapskaužamā situācijā un tā ir ieilgusi jau vairāk nekā 100 dienas.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,TwitterYoutube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kristaps Ziemelis
Kristaps Ziemelis

Šāda notikumu gaita jau bija paredzēta neilgi pēc partijas dibināšanas, tomēr par nožēlu partijas lumpeņi augstprātīgi smīnēja… Lūk rezultāts… Dāņiem dauņu liktenis…