Arī viens ir karotājs: Sudraba tic NSL panākumiem vēlēšanās

No Sirds Latvijai

Līdz ar parlamentārieša Aivara Meijas izstāšanos no partijas “No sirds Latvijai” (NSL) politiskā spēka līdere Inguna Sudraba palikusi vienīgā NSL pārstāve Saeimā. Taču, viņasprāt, tas neapdraudot organizācijas startu gaidāmajās vēlēšanās – tieši pretēji, tas ļaušot politikā ienākt “jaunām sejām”.

Sudraba sacīja, ka kopš iepriekšējām parlamenta vēlēšanām NSL biedru skaits teju trīskāršojies, pārsniedzot 560 biedru atzīmi, turklāt partijai ir arī atbalsta kustība, kurā ir vairāk nekā 1000 biedri.

Jautāta, vai, viņasprāt, līdzšinējo partijas biedru un Saeimas deputātu izstāšanās no politiskā spēka nebūtu uzskatāma par vērtējumu NSL darbībai, Sudraba norādīja, ka katrs pats atbild par savu darbu.

Sudrabas ieskatā NSL Saeimas frakcijas, kas gan vairs nepastāv, paveiktais darbs ir vērā ņemams. Neskatoties uz darbību opozīcijā, partijai esot izdevies ietekmēt koalīcijas lēmumus vairākos būtiskos jautājumos.

Politiķe uzskata, ka tas, ka vēlēšanu sarakstā, izņemot viņu pašu, nebūs pārstāvēts vairs neviens līdz šim Saeimā strādājis cilvēks, NSL startu vēlēšanās neapdraud.

“Tas tikai apsveicami, ka būs jauni cilvēki. Partijā iesaistās cilvēki, kas nekad nav bijuši politikā. Viņi ir brīvi no bailēm. Kārtību var panākt tikai brīvi cilvēki, kam nav kādu saišu un baiļu,” teica Sudraba.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Janka
Janka

Balsošu par NSL, tieši tāpēc, ka tur ir jauni, nasķēpājušies kandidāti. Lai veicās!

A. D.
A. D.

Sen gribēju pavaicāt- vai Ingunas Sudrabas vīrs nav gadījumā Aivars Cvetkovs? Ja nē, tad piedodiet.

Normunds Grostiņš
Normunds Grostiņš

99% Saeimas tiešām būtu jātiesā. Balsošu par NSL.