Vudijs Harelsons audzēs marihuānu

Vudijs Harelsons

Slavenais Holivudas izlēcējs Vudijs Harelsons ( “Bada spēles”, “Krāpšanas ilūzija”) Havaju salās legāli audzēs marihuānu pārdošanai medicīniskos nolūkos.

Vudijs Harelsons tēlo jaunajā krimināltrillerī  “Trauksmes signāls 999”, un jau sen zināms, ka viņš atbalsta marihuānas un šķiedras kaņepju legalizāciju. Pirms 20 gadiem  aktieris aizturēts par simbolisku pārkāpumu – četru kaņepju sēkliņu iesēšanu.

Havaju salās zālītes lietošana medicīnā legalizēta jau vairāk nekā pirms 10 gadiem, tomēr līdz šim bija aizliegts to audzēt un atvērt aptiekas bodīti. Šā gada aprīlī štata vadība plāno izsniegt astoņas medicīniskās marihuānas tirdzniecības licences. Starp tiem, kuri iesnieguši lūgumu atļaut šā biznesa uzsākšanu, bijis arī divkārtējais balvas “Oskars” nominants aktieris Vudijs Harelsons. Ja aktieris saņemtu vienu no minētajām licencēm, viņš drīkstētu turēt divas marihuānas plantācijas un atvērt divus veikalus aptiekas.

Ar marihuānu aktierim ir saistība ne vien dzīvē, bet arī kino. Jau 4. martā varēsim redzēt Vudiju Harelsonu nežēlīgajā un šokējošajā filmā “Trauksmes signāls 999” („Triple 9“). Lai gan aktieris tēlo brašu policistu, viņa varonis labprāt ievelk aizliegto dūmu.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jānim
Jānim

Lūdzu, sniedz pamatojumu tevis teiktajam. Interesē atsauces uz pētījumiem. Savādāk var šķist, ka visu šo subjektīvo izdomājumu savārstījumu truli pārkopē pie katra raksta.

Jānis
Jānis

Es varētu nošeirot pat dokumentāciju, ar visu to, cik marihuāna satur vielu(internetā cigarēšu bildes ir ar subkomentāriem, marihuānai bez, why? that’s business, tāpat kā kokaīns n shit), ka kroplīga bērna piedzimšana ir ar daudz lielāku iespējamību marihuānas lietotājai, kā alkoholiķei, ka marihuānā ir THC 30% aktivā halocigēnā viela kuru pievienojot kopā ar beigtu bakteriju un iebarojot pelei – tā momentāli nomirst, par to ko uz cilvēka prātu atstāj marihuāna, kā tā izraisa atkarību, kādas ir sekas(atmiņa švaka, nespēja domāt, pazūd raizes par dzīvi un bērniem(pieņemsim ja tie atrodas bērnu dārzā) izbojāta imūnsistēma, organisms neatpazīst sāpju refleksus u.t.t. – Google: pothead… lasīt vēl »

Jānis
Jānis

Neviens miljonārs, miljardieris vai biljonārs nepīpē zāli. Bagātie lietoja tikai kokaīnu. Zāle ir idiotiem – amerikā cilvēkiem ir vieglāk pateikt JĀ, respektīvi, valdībai mazāk problēmu, jo zāle, atšķirībā no cigaretēm, ļoti sašaurina prātu. Zāle/Marihuāna satur 3-5 vienas cigaretes devu, plaušas, āda, šūnas daudzreiz vairāk bojā un kas vēl, pazīstama skaista meitene, kas pīpēja tīru-legālu marihuānu, pēc pāris gadu pīpēšanas viņa nespēja vairs pateikt nē un zāles atkarību aizstāja ar alkoholu, taču no zāles iespaids viņai ir palicis, kā pati saka – draugi vairs neuztver viņu pilnīgu, atmiņa kā cūkai, vizuāli izskatās sliktāk par tiem cilvēkiem, kas ik dienā pīpē cigaretes,… lasīt vēl »

Toms
Toms

Tev tocna zinasanas vajas Janit,nerubii ka koku izgatavo no lapaam un jauc ar kimikaatiem?tu bananus ed?kartupeli ed?marihuana aug no zemes,un ir dabiga.plus dziede astmu,anoreksiju,dziede kaulus utt…..taka nedzen bredu