Trūcīgi ģērbtas amerikāņu modeles reklamē marihuānu

ASV Kalifornijas štatā par godu marihuānas legalizācijai daiļu modeļu kopiena “420 nurses” ir radījusi marihuānas tematikai veltītu Instagram kontu, vēsta The Sun.

modeles

 

Kopienā “420 nurses” (“420 medmāsas”) apvienojušās modeles, kam patīk uzsmēķēt zālīti. Kā skaidro kopienas līderes Vanesa “Vavum” Seheigana un Samera “Reina” Petiēra, “420 nurses” ir vieta, kur atrast domubiedrus, kam arī patīk uzpīpēt marihuānu. Dāmas norāda, ka visi kopienas biedri lielākoties reklamē produkciju, kas veltīta marihuānai.

modeles

“420 nurses” dalībnieces skaidro, ka kopiena sadarbojas tikai ar tiem uzņēmumiem, kuru zīmolos vai piedāvātās produkcijas sastāvā ir kaņepes.

modeles
Piemēram, kopienas mājaslapā var aplūkot apģērbu līniju, kuras galvenais elements ir kaņepes lapa vai marihuānas cigarete.
modeles
Nesen, par godu marihuānas legalizācijai Kalifornijas štatā, kopiena arī izveidojusi profilu Instagram ar tādu pašu nosaukumu – “420 nurses”, kurā apskatāms “marihuānas modeļu” portfolio.  Kalifornija ir piektais ASV štats, kurā ir legalizēta marihuānas tirdzniecība.
modeles
Kopienai ir arī sava mājaslapa, kurā tiek piedāvāta īpaša marihuānas tematikai veltīta apģērbu līnija. Seheigana norāda, kopš marihuāna dažos štatos ir kļuvusi legāla, daudzi tā saucamie “kaņepju uzņēmumi” izmanto pievilcīgas modeles, lai reklamētu savu produkciju un piesaistītu potenciālos klientus.
Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!
Avots: The Sun

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar