Picērijas saimnieks policistam pārdod picu ar marihuānu

pica

Izraēlā policija arestējusi picērijas Holon saimnieku pēc tam, kad tiesībsargam bija pārdota pica, kas pārkaisīta nevis ar oregano (raudeni), bet marihuānu, vēsta The Times of Israel.

Tiesībsargājošās iestādes vadībai radās aizdomas, ka notiek kaut kas nelāgs pēc tam, kad divi policijas darbinieki, picērijā nobaudījuši viņiem pasniegto „komplimentu no šefa”, galvas reiboņa, vemšanas un halucināciju dēļ vēlāk  tika ievietoti slimnīcā.

Picērijas saimnieks atzinies, ka marihuānu ēdienam pievienojis apzināti, bet tikai tāpēc, ka nepareizi sapratis klienta vēlmi: “Es zināju, ka pasūtītājs ir policists, taču virsnieks, kurš veica pasūtījumu, man likās superīgs. Turklāt viņš man teica, lai pievienoju picai jebkuru ingredientu, kādu vien vēlos. Tāpēc oregano vietā es viņam cepto picu pārkaisīju ar “Mr. Nice Guy””.

Policijas pārstāvis izdevumam apstiprinājis, ka pāri palikusī pica nosūtīta uz laboratoriju ekspertīzes veikšanai, taču analīžu rezultāti vēl neesot zināmi. Tostarp policija ir apņēmusies slēgt picu restorānu, jo tā apdraudot apmeklētāju veselību.

Picērijas Holon saimnieka lieta tiesā tiks skatīta jau piektdien.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Destroyer
Destroyer

Nu vispār jau vemšana nemēdz būt no marihuānas un kur nu vēl halucinācijas, marihuāna nav halucinogēna !