“Coca-Cola” apsver marihuānas dzērienu ražošanu

marihuāna

ASV dzērienu ražošanas milzis “Coca-Cola” sācis sarunas ar Kanādas marihuānas ražotāju “Aurora Cannabis” par iespēju ražošot marihuānu saturošu dzērienu, vēsta Machable.

Kā liecina Kanādas medija “BNN Bloomberg” rīcībā esošā informācija, “Coca-Cola” un “Aurora Cannabis” plāns paredz ražot dzērienus, kas palīdzētu mazināt sāpes.

“Coca-Cola” pārstāvji šo informāciju sīkāk nekomentē, vien norāda, ka uzņēmums cieši seko līdzi marihuānu saturošu dzērienu tirgus attīstībai, it īpaši attiecībā un kanabidiola izmantošanu dzērienu ražošanā.

Kanabidiols var palīdzēt mazināt iekaisumus, sāpes un krampjus. Kanabidiolam gan nav psihoaktīvas iedarbības, tāpēc dzērienus, kas satur šo vielu, nebūs iespējams lietot izklaides nolūkiem.

Kā vēstīts, Kanādā oktobra vidū stāsies spēkā izmaiņas likumdošanā, kas legalizē marihuānas lietošanu izklaides nolūkiem.

Eksperti prognozē, ka šis solis Kanādā radīs miljardiem dolāru vērtu ekonomikas nozari.

Reaģējot uz jauna tirgus veidošanu, vairāki lieli uzņēmumi ir paziņojuši par investīcijām Kanādas marihuānas nozarē.

ASV alus ražotājs “Molson Coors Brewing” iepriekš paziņoja par plāniem sadarboties ar Kanādas marihuānas produktu uzņēmumu “Hydropothecary”, lai izstrādātu marihuānu saturošu alu.

Tikmēr ASV bāzētais alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas uzņēmums “Constellation Brands” paziņojis par četru miljardu ASV dolāru investīcijām Kanādas marihuānas ražotājā “Canopy Growth”.

“Coca-Cola” sadarbība ar “Aurora Cannabis” kļūs par pirmo lielo darījumu, kura gaitā Kanādas marihuānas nozarē savu darbību izvērš bezalkoholisko dzērienu ražotājs.

Kamēr pasaulē vienā valstī pēc otras marihuāna kļūst legāla, Latvijā par atbalstu medicīniskās marihuānas legalizācijai iestājusies tikai partija Progresīvie, kam gan ir mazas cerības pārvarēt 5% barjeru.

Savukārt no valdošajām partijām un piecu procentu barjeru pārvarošajiem politiķiem pagaidām vienīgi Latvijas Zaļās partijas priekšsēdētājs Edgars Tavars ir atzinis, ka  arī Latvijā ir nepieciešams sākt diskusiju par marihuānas legalizāciju.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar