Putinu atbalsta 83% Krievijas iedzīvotāju

Putins

Kopš Krievijas 24.februārī sāktā iebrukuma Ukrainā iedzīvotāju atbalsts valsts prezidentam Vladimiram Putinam pieaudzis līdz 83%, liecina Krievijas lielākā neatkarīgais socioloģisko pētījumu uzņēmuma “Levada centrs” jaunākās aptaujas rezultāti.

Atbalsts Putinam Krievijas iedzīvotāju vidū martā salīdzinājumā ar februāri un janvāri pieaudzis par vairāk nekā desmit procentpunktiem, liecina no 24. lūdz 30.martam veiktās aptaujas rezultāti.

Līdzīgās aptaujās, kas veiktas janvārī un februārī atbalstu Putinam pauduši attiecīgi 69% un 71% krievu.

Putina darbību martā negatīvi vērtējuši tikai 15% aptaujāto, kamēr janvārī un februārī tādu bija attiecīgi 29% un 27%.

Arī to respondentu skaits, kas Putinam uzticas pieaudzis par desmit procentpunktiem. Februārī 34% aptaujāto atzinuši, ka uzticas prezidentam, bet martā uzticību Kremļa saimniekam izteikuši 44%.

No 12% februārī līdz 16% martā pieaudzis uzticības līmenis Krievijas aizsardzības ministram Sergejam Šoigu.

Vienlaikus, kā liecina aptaujas rezultāti, pieaudzis to Krievijas iedzīvotāju īpatsvars, kuri uzskata, ka valsts virzība ir pareiza. Martā pārliecību par pareizu valsts izvēlēto attīstības virzienu pauda 69% respondentu salīdzinājumā ar 52% februārī.

Martā 22% aptaujāto krievu atzina, ka, viņuprāt, valsts virzās pa nepareizu kursu, bet vēl 9% nevarēja uz šo jautājumu atbildēt.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


25
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Tas ir tas pats, kā nobalsoja gandrīz 99% par Krimas pievienošanu krievijai , ļaunuma impērijai. Slava Ukrainas patriotiem, kas cīnās pret fašista putina armiju. Varoņiem slava !

paralēle
paralēle

Pirms lietas sāka iet uz slikto pusi, vairums vāciešu arī atbalstīja Hitleru.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Ir krievi, kas cīnās pret diktatoru Vladimiru Putinu. Diemžēl šie krievi ir vai nu jau miruši vai sēž cietumā, vai arī ārstējās kādā psihiatriskajā slimnīcā. Totalitārisms spēj samalt jebkuru cilvēku. Ak, Dievi! Cik tas ir skumji…
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Ekopuika
Ekopuika

Tas ir labi ja 1 no 1000. Nevajag lolot ilūzijas.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Bet šie cilvēki ir.
youtu.be/hRZIDXIwRro [Невзоровcкие среды. Путин сошел с ума? Война – как закончится и кто победит. Невзоров – Гордон.]
youtu.be/q22pVRWcSRA [Эта война стране не нужна!]
youtu.be/__sd7-ax3fw [Медведев всплыл, Шойгу ушел на дно, Масяня против Путина | Хроники Zдеца]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Latvijas patriots
Latvijas patriots

Nekas sevišķs-Krieviju ar prātu nesaprast.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Brīvību Aleksejam Navaļnijam! Brīvību visiem Krievijas Federācijas politieslodzītajiem! Kauns un negods diktatoram Vladimiram Putinam!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

lieliski
lieliski

vai,Skolnieciņ, laikam neesat pasekojis Navaļnija uzskatiem

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Esmu sen lasījis dažādu Kremļa troļļu uzbraucienus sakarā ar to, ka, pēc Kremļa troļļu domām, Aleksejs Navaļnijs ir krievu nacionālists, lielkrievu šovinists, kas atbalsta iebrukumu Krimā, Gruzijā un citās valstīs. Ar Kremļa troļļu gaudām, tukšu diršanos un citiem bulšitiem esmu saskaries ne reizi vien. Kremļa troļļiem es varu izteikt dažus trāpīgus teikumus. Pirmkārt, karu Ukrainā un Gruzijā organizēja diktators Vladimirs Putins kopā ar savu valdošo partiju ”Vienotā Krievija”. Atļaušos pieminēt, ka partijai ”Saskaņa” bija sadraudzības līgums ar partiju ”Vienotā Krievija”. Nils Ušakovs Maskavā parakstīja šo paktu. Tā kā Aleksejam Navaļnijam nedrīkst piedēvēt diktatora Vladimira Putina noziegumus. Savukārt, putinisti – diktatora… lasīt vēl »

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Lieliski, ko kuras Kremļa troļļu fermas Tu esi? No Ukrainas neatkarības ielas 2 vai Liepājas, vai Daugavpils konsulāta?
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

lieliski
lieliski

novērtēju Jūsu degsmi, bet tomēr, tomēr papētiet vien “faktūru” ārpus “troļļu uzbraucieniem”! Saprotu, ka grūtāk, ja esat visu laiku bijis vienā ieskatā, bet nu tomēr…

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Aleksejs Navaļnijs un viņa līdzgaitnieki ir aktīvi kritizējuši diktatoru Vladimiru Putinu un viņa huntu. Bet ko esi veicis Tu? Tu visur saskati sazvērestības teorijas. Neskaties REN TV!!!
Aleksejs Navaļnijs = Boriss Ņemcovs
Tatjana Ždanoka = Simons Šustins
Nils Ušakovs = Vilis Lācis
Vladimirs Putins = Ādolfs Hitlers
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

ērce
ērce

Eiropas valstu iedzīvotāji ir patrioti, Krievijas iedzīvotāji (krievi) ir imperiālisti. Dažreiz krievu imperiālisms, kā tagad, robežojas ar nacismu.

nagla
nagla

Tie ir cilvēki, kam nav ne jausmas ko dara un kā uzvedas krievu armija Ukrainā. Neviens viņiem nav pateicis, ka par tām sagrautajām un izpostītajām pilsētām maksās Krievijas tauta nevis viņu vadonis, maksās katrs Krievijas iedzīvotājs. Ja viņi to zinātu, tad daudziem domas mainītos.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Slava Ukrainai! Varoņiem slava! Lai Slāvu Dievi svētī ukraiņu tautu! Lai Slāvu Dievi pasargā Ukrainu no ļauna!!!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

lieliski
lieliski

kāds naivums! Visi krievijā ļoti labi zina kā uzvedas krievu armija Ukrainā un no visas sirds to atbalsta. Kad gan bijis citādi?

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Ir drosmīgi krievi, kas asi kritizē diktatoru Vladimiru Putinu un viņa huntu. Militāristu atbalsts slēpjas tikai apjomīgajā Kremļa propagandas mašinērijā.
Parastie Krievijā dzīvojošie pensionāri, kam nav ne interneta, ne naudas satelīttelevīzijai, zina tikai to, ko stāsta Kremļa propagandisti. Krievijas glubinkā ir informācijas vakuums. Vietējo glubinskas iedzīvotāju atbalsts turas uz visaptverošas propagandas un baiļu rēķina. Lūk, visa lojalitāte. Aleksejs Navaļnijs neatbalsta militāristus! Mihails Hodorkovskis neatbalsta militāristus! Aleksandrs Ņevzorovs neatbalsta militāristus! Arī starp krieviem ir pa kādam cilvēkam, ne visi krievi ir zombiji. Ne visi krievi ir no pareizticīgo Sātana baznīcas.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

lieliski
lieliski

” Militāristu atbalsts slēpjas tikai apjomīgajā Kremļa propagandas mašinērijā.” Var jau būt, var jau būt. Bet tādā gadījumā tas veiksmīgi tur “slēpjas” vismaz kopš 16. gadsimta. Negribās Jūs īpaši kaitināt, bet iespaids rodas, ka Jūsu zināšana par tēmu tikai no tā saucamajiem masu medijiem

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Kāds nahuj 16. gadsimts? Tu vel varēji pieminēt akmens laikmetu? Tad būtu reāls bulšits. Bez propagandas diktatoram Vladimiram Putinam nebūtu tik liela atbalsta. Propaganda liek cilvēkiem aizmirst realitāti, un veido patīkamas ilūzijas, kuras ir izdevīgas valdošajai varai. Informācijas vakuums veido Homo Sovjetikusu domāšanu. Ortkārt, Putlera militārismu Krievijā sargā krimināllikums. Militārais dienests ir obligāts. Par dezērtēšanu draud kriminālsods. Par armijas kritiku arī draud kriminālsods. Un no kurienes Tu smelies informāciju? Ar ko masu mēdiji ir slikti? Es skatos “Doždz” un “Nastajoščeje Vrjemja”, kā arī dažādus Krievijas opozicionāru YouTube kanālus. Šad tad ieslēdzu Kremļa muldoņas, lai pārliecinātos, vai tie vel diršās. Diemžēl… lasīt vēl »

Gada glezna
Gada glezna

Tie, kas ir dzīvojuši PSRS labi zin, ka aptaujā:
– Vai ticat, ka PSKP ir tautas sirdsapziņa un gods?
99,99% atbildējā – jā (pēc iespējas pārliecinošākā tonī).

a@a.lv

nez kāpēc šis komentārs tiek mīnusots? come on, pēc iebrukuma Ukrainā tika aktīvi pieņemti visādi lēmumi lai maksimāli atturētu cilvēkus paust patieso viedokli, kaut vai tas slavenais 15 gadi par “fake news” ko diezgan ātri pieņēma spēkā un sāka pildīt. Stučītājiem tagad atkal zelta laiki.
Principā jā, PSRS motīvs atgriezās – publiski viens viedoklis, personīgi – pretējs. Neviens negrib 15 gadus kolonijā un ikvakara slotaskāta izpriecas…

Romualds
Romualds

Nu kā tad to atbalstu objektīvi Krievijā vispār var pārbaudīt?
Pateiksi, ka neatbalsti, un iemetīs vēl cietumā.

jurels
jurels

Kāda starpība kāds iemesls. Atbalsts ir.

??!
??!

hvz

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Asociācija iebrukumu Ukrainā neatbalsta. Asociācijai ir samazinājies atmazgājamās naudas apjoms.