Putins pielīdzina sevi Krievijas caram Pēterim I, iebrukumu suverēnā valstī -teritoriju “paņemšanai atpakaļ” nevis “atņemšanai”

Vladimirs Putins

Krievijas diktators Vladimirs Putins pielīdzinājis sevi Krievijas caram Pēterim I, bet pašreizējo iebrukumu Ukrainā un tās teritoriju okupāciju – ar Pētera I iekarojumiem.

Putins ceturtdien apmeklēja izstādi, kas bija veltīta Pētera I 350. dzimšanas dienai.

“Pēteris I 21 gadu turpināja Lielo Ziemeļu karu. Varētu domāt, ka viņš karoja ar Zviedriju, ka kaut ko tai atņēma. Bet nē, viņš neko neatņēma – viņš paņēma atpakaļ [to, kas piederēja Krievijai],” teica Putins.

Kad Pēteris I iekarotajās zviedru teritorijās nodibināja Sanktpēterburgu, “neviena Eiropas valsts to neatzina par Krievijas teritoriju”, sacīja Putins. “Visi to uzskatīja par Zviedrijas daļu. Taču slāvi kopš neatminamiem laikiem tur ir dzīvojuši līdzās somugriem.”

“Šķiet, ka arī mūsu uzdevums ir atgriezt atpakaļ un stiprināt [Krievijas valsti],” viņš sacīja, mēģinot vilkt paralēles starp vēsturi un mūsdienām, kad starptautiskās normas respektē valstu esošās robežas un neakceptē teritoriju iekarošanu.

“Jā, mūsu valsts vēsturē ir bijuši laiki, kad esam bijuši spiesti atkāpties, bet tikai lai pēc tam atgūtu spēkus un virzītos uz priekšu,” izteicās Putins.

Krievija 24.februārī iebruka Ukrainā, mēģinot okupēt tās teritorijas. Kad pilna mēroga iebrukums neizdevās, Krievija sakoncentrēja spēkus iekarojumiem Ukrainas austrumos, cenšoties paplašināt 2014.gadā de facto okupētās teritorijas Donbasā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: TVnet un AFP

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


18
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Gada glezna
Gada glezna

Kopumā jāatzīst, ka Rietumi ir deģenerējušies.

Arī Čeusesku režīms Rumānijā nebija nekāda Dieva dāvana, bet tai laikā Rietumi apjēdza, ka viņš ir pretsvars PSRS. Ja Rietumi būtu kaut cik saprātīgi, nevis kā komunisti sektanti, tad Batjku būtu likuši mierā un nebūtu iebrukuma Ukrainā.

!!!
!!!

Utainais mēsls vēl vāvuļo !!!

slims cilvēks
slims cilvēks

Vai Pūķins nepielīdzina sevi dievam ?

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Pūķins ir sātanists, kas uzskata sevi par Dieva dēlu. Sātans ir Dieva dēls. Gan tēvs, gan dēls abi labi. Tēvu no dēla nevar atšķirt, abi ir viens un tas pats.

Elementāri
Elementāri

Svarīgi nav jucis vai nejucis, bet vai pietiks spēka un mākas. Pārējais lirika. Skaidrs, ka jābūt ārkārtīgi uzmanīgiem. Nenovērtēt ienaidnieku ir stulbums, kas dārgi maksā. Tikpat stulbi ir iesaistīties karā negataviem šodien ar argumentu, ka karš būs tik un tā, tad labāk ātrāk. Kamēr esi dzīvs (Latvija ir neatkarīga) vienmēr ir cerības un iespējas. Arī ienaidniekam mēdz atlidot melnie gulbji. Latviju var glābt diplomātijas māksla (līdz šim nav novērota pie mums) nevis papildus 500 miljoni dzelžiem.

Kaža
Kaža

Revanšista,rašista,pretendenta uz titulu Vladimirs pirmais un Àdolfs otrais,cilveces atbalstìtie,pèc būtības milzīga apjoma pahanata līdera pieteikumi uz pasaules kundzību.

slimais duraks
slimais duraks

Joske Levits arī pieņēma likumu par latviešu vēsturiskajām zemēm. Tikai, tur – otrādi. Latviešiem nekas nekad nav piederējis. Viss ir piederējis līviem. Joske Levits ir slims, vājš un prātā jucis.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Vladimiram Putinam ar slāviem vispār nav nekāda sakara, jo viņš ir pareizticīgs sātanists. Slāvi ticēja Slāvu Dieviem. Slāvi veco Velnu neatzina, bet Vladimirs Putins kalpo vecam Velnam — Bībeles viltus Dievam Jahvem.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(

Gada glezna
Gada glezna

Pēterīti izraksta no psihiatriskās slimnīcas. Ārsts jautā:
– Kā tagad jūtaties?
– Kā te var justies! Pirms ārstēšanas biju Napoleons, tagad vienkāršs ierindas pilsonis.

Putlers
Putlers

Pūķins vairāk līdzinās Hitleram. Viņš iet to pašu ceļu un, cerams, gals arī būs tāds pats. Un drīz.

Vilkatis
Vilkatis

Idiots, tūlīt Lietuva var pieteiktis uz gandrīz visu Krievijas Eiropas daļu, jo tās bija Lietuvas Polijas zemes. Un tad vēl mongoļi ….

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Un tā soli pa solim piepildīsies Finka pareģojums. :D

Remi
Remi

Tātad visas teritorijas, kas ir piederējušas kādam 350 gadus atpakaļ ir jāatgriež. Nez kurš te būs lielākais zaudētājs?

ērce
ērce

Te Turcijai arī būtu kas sakāms. Un Lietuvai.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Kaļiņingradu ir jāatdod lietuviešiem, jo Kaļiņingrada vēsturiski bija prūšu zeme, bet lietuvieši ir tuvākie prūšu radinieki. Tagad vairs prūšu nav, jo kristīgie kuces dēli pacentās. Bet lietuvieši vel ir, tāpēc vēsturiskajai taisnībai ir jāuzvar.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(

Zvaigzne
Zvaigzne

Man tomēr izskatās, ka valsts vadītājs, kas 2022.gadā sajūtās kā Pēteris I , ir ar diagnozi! Tur būtu jādodas psihiatra uzraudzībā pie pārējiem “napoleoniem”, nevis jāpieļauj, ka tiek šantažēta visa pasaule!

antons
antons

nu dabiski, ka viņš ir nojūdzies bet viņš ir ×gudrs^ trakais kamēr viņu tur kremlī uz vietas nenovāks,miera nebūs

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Zvaigzne, Tev taisnība. Krievu fīrers ir jau sen sajucis. Vienīgi krieviem šo patiesību ir grūti izskaidrot. Tas ir smags un nepateicīgs darbs.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)