Putins okupēto Ukrainas reģionu iedzīvotājus pasludina par Krievijas pilsoņiem VIDEO

Agresorvalsts Krievijas prezidents Vladimirs Putins piektdien Kremlī paziņoja, ka Ukrainas Donbasa “republiku” un okupēto Hersonas un Zaporižjas apgabalu daļu iedzīvotāji uz visiem laikiem kļūst par Krievijas pilsoņiem.

“Es vēlos, lai mani sadzird Kijivas varas iestādes un to saimnieki. Cilvēki, kas dzīvo DTR, LTR, Hersonā un Zaporižjā, kļūst par mūsu pilsoņiem. Uz visiem laikiem,” uzrunā pirms okupēto teritoriju anektēšanas dokumentu parakstīšanas pavēstīja Putins.

Putins arī aicināja Ukrainu pārtraukt uguni un sēsties pie sarunu galda.

“Mēs aicinām Kijivas režīmu nekavējoties pārtraukt uguni, visu karadarbību, karu, ko tas izraisīja vēl 2014.gadā, un atgriezties pie sarunu galda. Mēs esam tam gatavi,” sacīja Putins.

Vienlaikus viņš paziņoja, ka “Krievija sarunās neapspriedīs Donbasa, Zaporižjas un Hersonas apgabala republiku izvēli, tā ir galīga”.

Putins ceturtdien parakstīja dekrētus par Ukrainas Hersonas un Zaporižjas apgabalu atzīšanu par “neatkarīgām teritorijām”.

Putins šajos dekrētos melīgi atsaucās uz “tautas gribas izpausmi”, kā arī uz “starptautisko tiesību principiem un normām”.

Putins jau februārī atzina tā sauktās “Doņeckas tautas republikas” un “Luganskas tautas republikas” “neatkarību”.

Maskava no 23. līdz 27.septembrim rīkoja tā sauktos “referendumus” par pievienošanos Krievijai tās okupētajās Doneckas, Luhanskas, Hersonas un Zaporižjas apgabalu daļās.

Šos pseidoreferendumus plaši nosodījusi starptautiskā sabiedrība. Eiropas valstis un ASV ir tos nosaukušas par “fikciju” un paziņojušas, ka tos neatzīst.

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis otrdien savā uzrunā ANO Drošības padomē paziņoja, ja Krievija mēģinās uz okupētajās Ukrainas teritorijās rīkoto pseidoreferendumu pamata tās anektēt, tas nozīmēs jebkādu sarunu izbeigšanu ar Maskavu.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Vēmiens nāk redzot šo fašistiski kriminālo purnu !!!

Tendences
Tendences

Atceros, kā pašā sākumā Ukrainai prasīja piešķirt Doņeckas un Luhanskas apgabaliem autonomiju un atteikties no Krimas, Ukraiņi nepiekrita. Pirms 24. februāra prasība jau bija atzīt Luhanskas un Doņeckas neatkarību, Zelenskis nepiekrita, rezultātā tagad jau pakāsis arī valsts dienvidaustrumus (Zaporožju un Hersonu). Bet joprojām negrib vest sarunas. Tātad gaidāms ka drīzumā pakāsīs vēl teritorijas. Ukraiņiem jau nav nevienas lielas uzvaras, ir tikai nelielas taktiskās. Tā pēdējā, par ko visi runā tā jau nebija krievu sakāve, krievi atkāpās, sakāve vai atkāpšanās nav viens un tas pats, bet ukraiņus gan tajās teritorijās kurās bija referendumi sakāva. Te jau tikai stāsta kā Ukraina uzvar,… lasīt vēl »

Gada glezna
Gada glezna

Kompānija ieradās kafejnīcā. Uzrīkoja “referendumu” ar pašu kontrolētas interneta vietnes palīdzību. 80% “nobalsoja”, ka kafejnīca tagad ir kompānijas īpašums. Tā kā iepriekšējam saimniekam pie rokas nebija šaujamā, tad kafejnīca nonāca kompānijas rokās.
Viss demokrātiski un likumīgi.

vēlēšanas
vēlēšanas

Es nemaz nešaubos ka balsojumam arī ir tāds rezultāts. Pirmkārt apskaties kāds tur iedzīvotājiem etniskais sastāvs. Otrkārt, ukraiņi arī tajos reģionos kopš 2014. gada aizliedza lietot iedzīvotājiem viņu valodu, jauca viņiem pieminekļus, tāpēc nav jābrīnās ka viņi negrib palikt Ukrainas sastāvā. Un trešā lieta, Zelenskis taču aicināja nepiedalīties referendumos, tātad tie kas par palikšanu pie Ukrainas paklausīja Zelenski un nepiedalījās referendumos, tāpēc tik maz balsis pret. Bet viņiem taču bija iespēja nobalsot pret. Tieši tāpat kā šodien vēlēšanās pie mums, visiem iespēja nobalsot, bet daudzi neiet, un tad sūdzās ka slikta valdība.

Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

ŠIs kroplis, fašists putins apgalvo, ka Ukraina uzsākusi karu 2014,g. Melīgais, agresīvais fašists putlers pat pārspēj Hitleru savā nežēlībā. Nāvi krievu okupantiem ! Slava Ukrainas patriotiem !

vientiesīc
vientiesīc

Vai Pūķins var pasludināt, ka zeme ir plakana?

Pūķins
Pūķins

Es arī pasludinu sevi par gudrāko, skaistāko un stiprāko pūpēdi pasaulē !

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Tomēr Pūķins tik un tā čībās mīž un pamperos kakā.