Maskavas patriarhāts Krievijas karaspēkam novēl noslaucīt ukraiņu tautu no zemes virsas

Krievijas okupantu vadītājs V. Putins un patriarhs Kirils

Krievijas īstenotais Ukrainas civiliedzīvotāju slaktiņš Bučā izraisīja šausmas un šoku visā pasaulē, turpretī Krievijā agresorarmijas noziegumi ir plaši atbalstīti pat no ticīgo puses, kuriem šķietami vajadzētu iestāties pret vardarbību. Maskavas patriarhāts izdevis Krievijas karaspēkam adresētu brošūru, kurā viens no punktiem ir šāds: “Jūsu uzdevums ir noslaucīt ukraiņu tautu no zemes virsas”, vēsta “Euromaidan Press”.

Maskavas patriarhāta Krievijas Pareizticīgās baznīcas Brjanskas metropolija ir sagatavojusi brošūru, ko šīs baznīcas birojs, kas atbild par attiecībām ar armiju un policiju, izplatījis Krievijas karavīriem.

Tajā Krievijas karavīriem ir pavisam tieši teikts: “Jūsu uzdevums ir noslaucīt ukraiņu tautu no zemes virsas.”

Šo baznīcas amatpersonu norādījumu daudzi Krievijas karavīri uzskatīs par pilnvarojumu, kas dod viņiem tiesības veikt vardarbību pret ukraiņu tautu.

Krievijas pareizticīgās baznīcas Maskavas patriarhāta brošūra, kurā rakstīts: “Tu esi krievu karotājs. Tavs pienākums ir aizstāvēt Tēvzemi no ukraiņu nacionālistiem. Tavs uzdevums ir noslaucīt ukraiņu tautu no zemes virsas. Tavs ienaidnieks ir ideoloģija, kas nodara grēcīgu kaitējumu cilvēka dvēselei.” Euromaidan Press

Var rēķināties, ka Krievijas amatpersonas apgalvos, ka šī brošūra ir “viltojums”, tāpat kā tās mēģinājušas noliegt noziegumus Bučā, vienkārši noliedzot acīmredzamo.

Tas arī sniedz jaunus pierādījumus bijušā Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa atziņai, ko viņš pirms dažiem gadiem izteica, sakot, ka “ja krievi atkal atgriezīsies, viņus neierobežos pat komunisms”. Rezultātā šausmas, ko viņi nodarīs, būs ne mazākas un, iespējams, pat lielākas par tām, ko nodarīja padomju vara.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Sargs.lv/Euromaidan Press

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


24
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Zigfrīds
Zigfrīds

Dievs nav mazais bērns , redz ko dara krievijas miesnieka vandaļi – slepkavnieki , ka tik nenoslauka parašu no zemes virsas

Ņilss
Ņilss

Vai tie otrus galus arī saliek kopā?

Uuu
Uuu

Liepnieka kungam nav neērti publicēt feikus? Tas būtu līdzīgi, ja konkurentu nodrukātu Jurğa Liepnieka parakstītu vēstuli – feiku (ņemiet jebkādus absurdus apgalvojumu) – un pēc tam konkurentu măjaslapā ievietotu kā patiesu informācijas avotu? Pēc tam visi pārpublicëtu to un neviens nejautātu Liepniekam vai viņš to rakstījis – bet uztvertu par patiesību.
Kāds ir slims ar galvu. Un ja tic tam – arī

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Preizticīgo trolli Uuu, vai Tu zināji, ka visi troļļi atrodas melu un viltības Dieva Lokija pakļautībā? Kalpot pareizticīgo baznīcai un Bībeles viltus Dievam Jahvem (Dievam Jehovam) ir nodevība. Tu esi visa ļaunuma Tēva — Dieva Lokija nodevējs. Padomā!
Ar NEcieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Trolli Uuu, tik stulbs trollis kā Tu ne par klīnisko psihologu, ne par sertificētu psihiatru nav spējīgs izmācīties. Trolli Uuu, Tu esi ļauns, cinisks, Kremlim noderīgs idiots.
Pareizticīgo baznīcas paustais ir publiski redzams Kremļa propagandas mēdijos, tāpēc pareizticīgo baznīca nespēs atmazgāties no izdarītā. Nokaunies, kremlinu advokāt!!!
Ar NEcieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

tāpat vien
tāpat vien

protams, varbūt ir sarežģiti pierādīt patiesumu. BET. Ticami ļoti. Pat vairāk – nav jau lielas nozīmes konkrētajam “izstrādājumam”, ja Maskavas patriarhāta daudzkārt paustā nostāja akurāt tāda. Nu jau gadus simtiem Maskava centusies iznīcināt jebkādus Ukrainas vēstures datus. Pie viena, protams, arī Ukrainas baznicu. Jau kopš Lietuvas laikiem. Kad Konstantīns Ostrožskis sakāva Maskavas 3x lielāko karaspēku. Gan jau vēl senāk. Faktiski ukraiņiem kas kopīgs ar krieviem ne vairāk kā poļiem, piemēram.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Kas ir Ukrainas baznīca? Kārtējais Vatikāna vasalis? Tātad atšķirības starp Moskavijas un Kijivas pareizticīgo baznīcām nav. Labāk ticēt Slāvu Dieviem, nevis ticēt pareizticīgo baznīcai. Bet izvēle ir Tava, kam ticēt. Tās ir Tavas cilvēktiesības.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

tāpat vien
tāpat vien

šajā gadījumā domāju Ukrainas pareizticīgo baznīcu (tādas gan šodien ir trīs un tas rada sarežģījumus Konstantinopolei), ne katoļu. Vispār jau tas viss ir krietni sarežģītāk un nopietnāk par Skolnieciņa (tiešām, škiet, skolnieciņa) “Slāvu Dieviem”

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Slāvu Dievi bija pirms 988. gada, kad kristīgais kuces dēls kņazs Vladimirs (dalbojobs Vasīlijs) pieņēma kristietību. Kņazs Vladimirs bija neadekvāts psihopāts, kuram nedrīkstēja uzticēt pat apakšbikšu izvēli, nerunājot par visu slāvu nākotni. Grieķu valodu kristīgais kuces dēls kņazs Vladimirs neprata, bet kaut kādus tizlus lēmumus pieņēma, būdams akls un slims ar venērisko kaiti. Kristīgais kuces dēls kņazs Vladimirs kristīšanas rituālu uzskatīja par kaut kādu grieķu maģiju, viņš neapjēdza sava lēmuma politiskās sekas.
Tavai zināšanai pirmo Bībeli iztulkoja vien apmēram vienu gadsimtu pēc kristīgā kuces dēla kņaza Vladimira nāves.
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Tāpat vien palasi Bībeli. Atver acis, baznīcas nozombētā avs!!! Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.». . Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši… lasīt vēl »

tāpat vien
tāpat vien

aizkustina Jūsu centība. Lielas jēgas jau nav, bet vai tiešām Jums neienāk prātā, ka patreizējā situācija daudz vairāk saistās ar pareizticību Ukrainā, nevis pārspriedumiem par pagānisma laikiem. Ka realitātei ir pavisam cita vērte kā spriedumiem no “kā būtu, ja būtu”?

Latvijas patriots
Latvijas patriots

Nu ja, ukrainis to krievu popu patrieca. Nu ir nikns

Uuu
Uuu

Jautājums par autentiskumu??? Lūdzu autoru pievienot linku. Feiki ĺoti apnikuši..

Sprādzienu mīlētājs letiņš
Sprādzienu mīlētājs letiņš

Gribētos zināt, kurš ir devis svētību bombardēt Ādažu poligonā nu jau otro dienu tā, ka dreb māju pamati Saulkrastos, Sējā, Lēdurgā – visapkārt 40 km rādiusā. Laikam Nato aizstāv ukraiņu tautu.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Luterāņu mācītāji? Kazarmās ir daudz kapelānu. Un kapelāniem ir vienalga, ka viņi pārkāpj kristietības 5. bausli. :D Vispār jau kristiešiem jau no pašiem kristietības pirmsākumiem bija nospļauties uz kristietības 5. bausli. Man šie liekuļi nepatīk.
Odinisti (kara Dieva Odina sekotāji un Skandināvu Dievu pielūdzēji) kazarmās būtu krietni godīgāki un atklātāki par kristīgajiem kuces dēliem.
Ar NATO klātbūtni ir jāsamierinās, jo NATO aizstāv Latviju no Fašistiskās Krievijas/Putina Krievijas.
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Vai man tikai liekas, bet kristīgā baznīca izmanto karu kā jājamzirdziņu savai politiskajai reklāmai.

!!!
!!!

Šito fašita putina baznīcas kroplim novēlu, lai mirdams ilgi mocītos.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Pareizticīgo baznīca man nepatika arī pirms kara Ukrainā. Termins ”Dieva vergs” (”Раб Божий”) ir ļoti destruktīvs, nomācošs un ož pēc viduslaikiem, kas kristīgā baznīca nesodīta veica savas zvērības. Ābramiskās reliģijas – jūdaisms, kristietība, islāms – ir pēc būtības senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms. Ebreju cilts Dievs Jahve (Dievs Jehova) jeb Bībeles viltus Dievs Jahve jeb Korāna viltus Dievs Allāhs tiek pielūgts un godāts visās ābramiskajās reliģijās. Jūdaisma pamatgrāmatu saturs ir iekļauts gan Bībelē, gan Korānā. Kristietība ir jūdaisma sekta, bet islāms ir kristietības sekta. Kristietība izveidojās kā jūdaisma atzars, bet islāms izveidojās kā kristietības atzars. Pareizticīgo baznīca, veicot savas neģēlības,… lasīt vēl »

ērce
ērce

Latvijas Pareizticīgai baznīcai vajag ar steigu atkabināties no Maskavas patriarhata. Pirms okupācijas mēs Maskavai pakļauti nebijā,.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Kāda sumpurņa pēc Latvijas Republikā ir vajadzīga pareizticīgo baznīca? Kāda sumpurņa pēc latviešiem vajag šo Kremļa 5. kolonnu? Kad Padomju Krievija okupēja Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā dievturība tika uzreiz aizliegta. Tas notika uzreiz, tomēr kristīgās baznīcas un sinagogas turpināja darboties (protams, daļēji ierobežotā veidā). Mūsu vietējie kristieši un jūdaisti ziņoja par dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu NKV darboņiem (čekistiem), rezultātā 1940. gada 6. jūlijā Ernestu Brastiņu arestēja un izveda uz Padomju Krieviju. 1942. gadā Ernestu Brastiņu notiesāja ar nāves spriedumu – nošāva. Dievturība okupētajā Latvijas Republikā bija pilnībā aizliegta. Gan pirmās Latvijas Brīvvalsts, gan otrās… lasīt vēl »

ruksis
ruksis

Tad jau tas vecis ar balto lupatu uz galvas ir pats antikrists.

Zevs
Zevs

Skaisti, Akurātere ir šīs baznīcas ticīgā un Putina vista, kas dēs dzeguzes olas Latvijas pārvaldē.

Stienis
Stienis

Nomierinies! 1) Dievs pats sodīs pēc saviem ieskatiem, kuru, kad un kā gribēs (ja vispār), 2) nodevēji, atkritēji un morāļi kropļi ir bijuši visās sabiedrībās, baznīcās, ticībās, valstīs, ģimenēs – visticamāk, arī tavējā, un tas nekad nenozīmē, ka visi tai piederošie ir tādi paši, 3) steigties nosaukt Akurateri par Putina ielikteni var tikai ļoti aprobežoti domājoša publika.

Gada glezna
Gada glezna

Stienis ir bīstams demagogs.
Paskaidroju. Lai arī kopš XIX gs. Krievija snaikstās pēc Mandžūrijas, taču neviens morāls kroplis Krievijā pagaidām neuzdrošinās pasludināt, ka ķīniešus kā tautu vajag noslaucīt no zemes virsas.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

”Dievs pats sodīs pēc saviem ieskatiem, kuru, kad un kā gribēs (ja vispār)” Stieni, Dievu ir daudz, Dieviešu ir daudz. Dievu un Dieviešu ir daudz. Kristiešu Dievs ir morāls kroplis un sociopāts, tāpēc es neiesaku pielūgt kristiešu Dievu.
Tev iesākumā derētu pastudēt vēsturi, tad Tu labāk sāktu mani saprast. Latvija ir Latvju Dievu zeme. Sentēvu pagāniskā ticība ir mūsu tautas un zemes pamatticība.
Ar cieņu pret daudzdievību un Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš