Lietuva bažīga par Krievijas plaša mēroga kaujas mācībām

Lietuvas Aizsardzības ministrija paudusi satraukumu par plaša mēroga kaujas mācībām, ko Krievija izvērsusi brīdī, kad pieaugusi spriedze Ukrainā un Kaukāza reģionā.

Krievija piektdien informēja Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) dalībvalstis par plaša mēroga armijas kaujas spēju pēkšņu pārbaudi Dienvidu un Rietumu kara apgabalos.

Maskava pavēstījusi, ka kaujas spēju pārbaudei pakļauti gandrīz 150 000 karavīru, 26 000 bruņojuma vienību, aptuveni 400 lidmašīnas un vairāk nekā 100 kuģi.

“Šāda mēroga kaujas spēju pārbaude, kas notiek Armēnijas un Azerbaidžānas konflikta eskalācijas laikā un uz nerimstošās Krievijas agresijas fona pret Ukrainu, ir pamats satraukumam,” teikts ministrijas sabiedrisko attiecību dienesta paziņojumā, ko saņēmusi aģentūra BNS.

Viļņa paudusi cerību, ka Maskava sniegs starptautiskajai sabiedrībai pienācīgu informāciju par manevru gaitu un atturēsies no jebkuriem soļiem, kas varētu palielināt militāro spriedzi starp Krieviju un tās kaimiņvalstīm.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Pūķins žvadzina ieročus
Pūķins žvadzina ieročus

Neko konstruktīvu tas krievu nacists arī neprot darīt. Krievija stagnē viņa valdīšanas laikā.