Krievijas FDD gatavo soda operācijas sagrābtajās Ukrainas pilsētās, iespējams, pat publiskus nāvessodus

Krievijas spiegi

Krievijas Federālajam Drošības dienestam (FDD) dots uzdevums gatavot soda operācijas sagrābtajās Ukrainas pilsētās, lai salauztu iedzīvotāju pretestību un piedotu jaunu sparu Ukrainā izvērstajam uzbrukumam, vēsta Lielbritānijas laikraksts FT, atsaucoties uz Eiropas specdienestiem un amatpersonām. 

“Viņi izstrādā scenārijus iespējamo protestu un pretošanās apspiešanai, arī nežēlīgai pūļu izklīdināšanai, represijām pret organizatoriem, un, iespējams, pat publiskiem nāvessodiem, lai iebiedētu protestējošos ukraiņus,” sacīja Eiropas amatpersona.

Ukraiņi izrāda sīvu pretestību Krievijas armijai, ko, citējot Kremļa propagandistus, prezidents Vladimirs Putins nosūtījis “atbrīvot” viņus no “narkomānu, neonacistu un banderoviešu bandas”. Kremlis apgalvo, ka vēlas iznīcināt vienīgi Ukrainas armiju un ukraiņu ievēlēto valdību, bet pārējos iedzīvotājus nogalināt negrib.

Neapbruņoti ukraiņi guļas zem tankiem, protestē ieņemtajās pilsētās, iesaistās atklātās sadursmēs ar pamatīgi apbruņotiem Krievijas karavīriem.

Soda operācijas ļautu Putinam pretošanos apspiest un atvieglot dzīvi armijai, uzskata analītiķi. Bet galvenais, tas nebūs dārgi, kas Kremlim ir svarīgi sankciju un militāro zaudējumu apstākļos.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: sargs.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Artemons
Artemons

Pareizi, krievi labi izskatīsies uzdurti uz mieta.

antons
antons

daesh?

Jupis
Jupis

Fašisma augonis izauga visas pasaules acu priekšā.Fašisma sludinātajiem gadu desmitiem tika dota iespēja sludināt savus krievu pasaules murgus arī caur valsts sponsorētiem tv kanāliem.Nekādi protesti netika ņemti vērā,jo fašisms izauga uz kompartijas un tās sargu bāzes,kuras puvēkļi arī pie mums dara savu.Tā nu augonis ir uzsprādzis un ar savām strutām mēģina noindēt un iznīcinat valsti Eiropas centrā,ja tas netiks izoperēts un neitralizēts laicīgi,briesmas draud visai pasaulei,pirmkārt jau Eiropai,kuras vadoņi vēl cer uz brīnumu un imunitati.

Barboss
Barboss

Vai viņiem ienāk prātā, ka satrakotie ukraiņi varētu atcerēties Hmeļņicka laikus un piemērot tā laika sodus noķertiem Krievijas soda vienību dalībniekiem?

ērce
ērce

Boļševisms un nacisms — tas ir viens un tas pats. Ne velti Krievijas pašreizējo fīreru apzīmē par Putleru.

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Nav nekāda laikraksta FT. Ir “Financial times”. Viņš pieder Lielbritānijas naudas atmazgātāju asociācijai. Laba avīze.