Kā izskatās Krievijas armijas “atbrīvotie” Mariupoles rajoni VIDEO

Mariupole

Šodien publicēta jauna videoliecība tam, kā reiz plaukstošā Ukrainas pilsēta Mariupole tiek pārvērsta “krievu pasaulē”.

Kā izskatās Krievijas armijas “atbrīvotie” Mariupoles rajoni, liecina video, kuru skatoties, dzīslās stingst asinis:

Mariupolē, pēc Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska teiktā, šobrīd iznīcināti 95% dzīvojamo namu. Krievu “atbrīvotāji” pilsētu bombardē katru dienu.

Mariupolē ir notikušas intensīvākās kaujas kopš 24.februāra, kad Krievija iebruka Ukrainā. Pilsēta ir gandrīz pilnībā iznīcināta.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Brīve
Brīve

Tieši to svinēt aicina visu uz 9. maiju– tieši to pašu jau ziz sevis atstāja Padomju armija, tās pašas šaums un iznīcību civiliedzīvotājiem…. bet izšpruka no Ninbergas par masveida sieviešu izvarošānu, slepkavošanu, bērnu sakropļošanu… tie joprojām kaut kādaiu tā saucamo cilvēku daļai ir atbrīvotāji

Ēriks
Ēriks

Utaino varza iebrukusi Eiropas pilsētā un pārvēršot to drupās.

язычник Сколниециньш
язычник Сколниециньш

В этом году Пасха состоится 17.и 18 апреля. Пасха — это священное время, когда Богиня весны и рассвета Остара дарует нам своё благословение, но в этом году Пасхальное волшебство затмила война на Украине. Война на Украине идёт почти два месяца, с той поры, когда Российская Федерация утром 24. февраля вторглась на территорию Украинской Республике. Это трагедия. Вознесём молитву Богине Остаре за мир в Украине! Вознесём молитву Богине Остаре за мир во всём мире! Пасха — это время Богини Остары. В это время сила Богини Остары достигает своего пика. И благодать Богини Остары наполняет мир. С благословением Богини Остары, язычник Сколниециньш… lasīt vēl »

pagāns Skolnieciņš
pagāns Skolnieciņš

Šogad Lieldienas ir iekritušas 17. un 18 aprīlī. Lieldienas ir svētīgs laiks, kad pavasara un rītausmas Dieviete Ostara sniedz mums savu svētību, tomēr šogad Lieldienu prieku ir aptumšojis karš Ukrainā. Karš Ukrainā rit teju vai divus mēnešus, kopš Krievijas Federācija 24. februāra rītā iebruka Ukrainas Republikas teritorijā. Tas ir traģiski. Lūgsim Dievieti Oskaru par mieru Ukrainā! Lūgsim Dievieti Ostaru par mieru pasaulē! Lieldienas ir Dievietes Ostaras laiks. Šajā laikā Dievietes Ostaras spēks ir sasniedzis savu pilnību. Un Dievietes Ostaras svētība ir nākusi par pasauli. Ar Dievietes Ostaras svētību, pagāns Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš #GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre… lasīt vēl »

Skolnieciņš
Skolnieciņš

*Komentārā ir ieviesusies nieliela drukas kļūda. Pareizi ir nevis Oskara, bet gan Ostara. Iepriekš šo kļūdu es nepamanīju.

Pāns
Pāns

Atbrīvota no mājām un cilcēkiem – krievu pasaule ir lielgabarīta .morgs