Vīrietis divus mēnešus pēc kremācijas atgriežas mājās sveiks un vesels

Kāds meksikānis divus mēnešus pēc savām bērēm klauvējis pie dzimtās mājas durvīm dzīvāks par dzīvu, vēsta, Daily Mail.

74 gadus vecais Migels Angels Gomars de Luna (Miguel Angel Gomar De Luna) aizbēga no veco ļaužu pansionāta, lai ieķertu kādu mēriņu tuvējā krogā. Vīrs uz krūts uzņēma krietni par daudz un zaudējot mēra un laika sajūtu. Pansionāts izziņoja viņa pazušanu bez vēsts.

Pēc neilga laika netālu no pansionāta tika atrasts jau trūdēt sācis cilvēka līķis, kuru atbilstošā vecuma dēļ atpazina pazudušā meksikāņa ģimene. Nelaiķi kremēja.

Kā vēlāk stāstīja Migela meita, viņa nebija īsti pārliecināta, vai atrastās mirstīgās atliekas ir viņas tēva līķis. Tomēr amatpersonas atteikušās izsniegt mirušo apglabāšanai, pirms sieviete neparakstīs atpazīšanas protokolu.

Šos divus mēnešus Migels dzīvoja uz ielas, ubagoja un tā iegūto naudu tērēja alkoholiskajiem dzērieniem. Beigu beigās policijas darbinieki viņu atrada un nogādāja mājās.

Varam tikai iztēloties, kādu šoku piedzīvoja ģimene, kad ieraudzīja uz sliekšņa stāvam pirms diviem mēnešiem kremēto tēvu.  Tagad Migela ģimenei nāksies iziet caur murgainiem birokrātijas gaiteņiem, lai „atdzīvinātu” viņu. Jo saskaņā ar oficiālajiem dokumentiem viņš ir miris.

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar