Twitter palielinās 280 rakstzīmju ierobežojumu līdz 4000, apstiprina Īlons Masks

Īlons Masks

Mikroblogošanas vietnes Twitter izpilddirektors Īlons Masks ir apstiprinājis, ka mikroblogošanas platforma palielinās tvīta rakstzīmju ierobežojumu no 280 līdz 4000.

Twitter izpilddirektors Īlons Masks (Elon Musk) ir apstiprinājis, ka mikroblogošanas platforma palielinās tvīta rakstzīmju ierobežojumu no 280 līdz 4000.

Viss sākās, kad kāds Twitter lietotājs jautāja Maskam: “Īlon, vai tā ir taisnība, ka Twitter ir iesaistīts, lai palielinātu rakstzīmes no 280 līdz 4000?”

Uz to Masks atbildēja: “Jā”.

Vairāki lietotāji izteica savas domas par šo Maska ziņu.

Kamēr viens teica: “Tā būtu liela kļūda. Twitter mērķis ir sniegt ātras ziņas. Ja tas notiek, tiek zaudēts daudz reālas informācijas,” komentēja cits. “4000? Tā ir eseja, nevis tvīts.”

Kādas ir jūsu domas?

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: business standardt

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar