Sīriešu migrants – skolnieces izvarotājs aizbēg no cietuma kopā ar uzraudzi

sīriešu migrants

Kārtējais cietuma mīlas stāsts norisinājies Šveicē. Par mazgadīgas meitenes izvarošanu notiesātais sīriešu migrants Hasans Kiko (Hassan Kiko) aizbēdzis no cietuma kopā ar 32 gadus veco uzraudzi Angelu Magdiči (Angela Magdici), vēsta izdevums Sun.

Tiesībsargājošās iestādes pieļauj, ka sieviete varētu būt iemīlējusies 27 gadus vecajā noziedzniekā un palīdzējusi viņam bēgšanu organizēt. Iespējams, mīlas pārītis šobrīd jau atrodas tālu aiz Austrijas robežas.

Cietuma darbiniece un par izvarošanu notiesātais sīriešu migrants Kiko pazuda no ieslodzījuma vietas teritorijas brīdī, kad sieviete bija devusies pusdienu pārtraukumā. Kā tieši uzraudzei izdevies izvest sīrieti no cietuma teritorijas, šobrīd skaidro izmeklēšana.

sīriešu migrants

“Reizēm apsargiem nākas uzklausīt noziedzniekus, ļaujot tiem atklāt dvēseli. Tas ietilpst viņu darba pienākumos. Tomēr kategoriski nav pieļaujams, ka cietumnieka un uzrauga attiecības varētu kļūt tuvas, tas ir augstākā mērā neprofesionāli”, — uzver cietuma priekšnieks Rolands Curkirhens (Roland Zurkirchen).

Sīrietis Hasans Kiko tika notiesāts uz četriem gadiem cietumā par 15 gadus jaunas meitenes izvarošanu 2014.gadā. 2010.gadā viņš Šveices valdībai lūdza piešķirt politisko patvērumu.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: SUN

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar