Šī dziesma ir zināma ikvienam, taču tikai retais redzējis, kāds izskatās tās izpildītājs

Dziesma, kas liek ietrīsēties ikvienas dvēseles stīgām, ir maiga un liega. Bet vai zini, kāds izskatās tās izpildītājs?

Izraēls Kamakavivo’ole (Israel Ka’ano’i Kamakawiwo’ole), 20.05.1959.-26.06.1997., zināms arī kā Bruddah Iz, bija havajiešu mūziķis. Plaši pazīstams ar savu ukuleles spēli.

Visu mūžu Izraēls veltīja savai dzimtenei un tautai, talantīgais mūziķis propagandēja un aizstāvēja havajiešu tautas tiesības būt neatkarīgai.

Izraēlu dēvēja arī par „Maigo Milzi”, jo esot 1,90 m garš un sverot 343 kg,  viņa balss tembrs ir ļoti maigs, bet izpildītās dziesmas liegas kā pūciņas.

Dziedātāja un neatkarības cīnītāja bērēs Havaju salās tika nolaisti pusmastā visi karogi. Šāds gods tiek izrādīts tikai retajam. Un kā nu ne, viņa dziesmas labprāt klausās visā pasaulē arī šobaltdien.

Izsaki savu viedokli un seko mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Maurice
Maurice

Visu cieņu Israel Ka’ano’i Kamakawiwo’ole, tikai jāpiebilst, ka dziesma ir Harold Arlen un E.Y. Harburg dziesma filmai The Wizard of Oz (1939), ko sākotnēji dziedāja Judy Garland.

vcb
vcb

Tieši tā. Un godātā Israel Ka’ano’i Kamakawiwo’ole versija ne tuvu nav tā labākā, skaistākā vai interesantākā. Jāatzīst, šo versiju dzirdēju pirmo reizi mūžā.