Perlašēza kapsēta Parīzē ir kā savdabīga mirušo pilsētiņa, kur starp kapa vietām savijušos bruģēto celiņu malās uzstādītas ceļazīmes, bet aizgājēju atdusas vietas grezno gotiskas celtnes.
Šeit mūža mājas ir tādiem pasaules spīdekļiem kā franču rakstnieks Marsels Prusts, amerikāņu rakstniece Ģertrūde Steina, “The Doors” līderis Džims Morisons, dejotāja Aisidora Dunkana, poļu komponists Frederiks Šopēns, franču aktrise Sāra Bernāra un rakstnieks Onorē de Balzaks, kā arī daudzas citas slavenības kultūras, zinātnes, mākslas un mūzikas pasaulē.
Taču sievietes no visām pasaules malām steidzas šurp, lai pabūtu pie kāda kapa, kurš tiek dēvēts par pašu seksuālāko kapavietu pasaulē.
Perlašēza kapsētā, līdzās visā pasaulē slavu guvušām personībām, atdusas kāds Viktors Nuarē, kurš nāves stundu sagaidījis visai neparastos apstākļos. Būdams žurnālists Parīzē, viņš redakcijā nokļuva kāda strīda epicentrā. Viņa kolēģi un draugu Paskālu Grusē bija aizvainojusi prinča Bonaparta vēstule, kuru publicēja konkurentu izdevums. Paskāls palūdza savam draugam Viktoram izsaukt Bonapartu uz dueli. Nav saglabājušās ziņas par 1870.gadā notikušā incidenta detaļām, taču ir zināms, ka viss beidzies traģiski – Nuārs iesitis princim pļauku, bet augstmanis uz to reaģējis, zibenīgi tverot ieroci un nošaujot žurnālistu. Tas noticis tieši Nuarē gaidāmo kāzu priekšvakarā.
Viktoru pēdējā gaitā pavadīja teju 100 000 cilvēku, kuri neslēpa savu sašutumu par to, ka tiesa bez ierunām atzina – Napoleona III radinieks princis Bonaparts žurnālista nāvē nav vainīgs.
Skulptors Žils Dāls Viktora kapam izveidoja bronzas pieminekli cilvēka augumā, kas ataino nogalināto žurnālistu viņa nāves brīdī – kad viņš, lodes ķerts, nokrita uz bruģa un viņa cilindrs noripoja viņam līdzās.
Nevienam nav zināms, kas pamudinājis mākslinieku atainot mirušo žurnālistu tieši šādi, taču ikvienam ir skaidri redzams, ka Nuāra skulptūrai bikšu priekšas rajonā ir ļoti uzkrītošs izcilnis. Parīzieši mēļo, ka brīdī, kad žurnālista mirstīgās atliekas nogādātas morgā, nelaiķa dzimumorgāni bijuši erektētā stāvoklī.
Gadu gaitā Viktora Nuarē kaps Perlašēza kapsētā ir kļuvis par seksuālāko kapa vietu pasaulē – savdabīgu auglības simbolu. Pilsētas leģendas vēsta, ka tad, ja cilindrā ieliek ziedu, noskūpsta mirušā žurnālista skulptūru uz lūpām un paberzē erektētās ģenitālijas, gada laikā piedzimst mazulis, sieviete apprecas vai arī izgaist visas viņas intīmās dzīves neveiksmes. Tā rezultātā šobrīd skulptūras ģenitālijas spīd un laistās, cītīgi pulētas ik mīļu brīdi.
2004.gadā Parīzes varas iestādes ap kapu lika uzsliet žogu, lai reizi par visām reizēm izbeigtu sieviešu „svētceļojumu” uz Viktora kapa vietu. Taču Parīzes sieviešu enerģisko protesta akciju rezultātā un reaģējot uz amatpersonu rīcību nosodošajām publikācijām presē, žogs drīz vien tika nojaukts.