“Sekss un lielpilsēta” zvaigznei Kimai Ketrelai – 60!

Sekss un lielpilsēta

Seriāls „Sekss un lielpilsēta” daudzām sievietēm sen jau kļuvis par sava veida attiecību skolu un pat atdarināšanas cienīgu paraugu. Kura gan nav gribējusi līdzināties Samantai Džonsai, kuru filmā atveido Kima Ketrela?

Neticami, bet seksapīlajai aktrisei svētdien, 21.augustā, apritēja apaļa gadskārta – 60!

Labi atceramies, kādas tik metodes pielietoja Samanta, lai izskatītos satriecoši. Taču, atšķirībā no savas ekrāna varones, aktrise nav tik ļoti norūpējusies par savu izskatu. Tomēr, gods kam gods, viņa sešdesmit gados izskatās lieliski. Kima atzīstas, ka tomēr zina dažas vienkāršas lietas, kas palīdz uzturēt sevi labā formā.

Reiz Kima Ketrela paziņoja, kas savas milzīgās apetītes dēļ visu mūžu ievēro diētas: „Sieviešu paaudze, pie kuras es piederu, tika audzināta Džeinas Fondas treniņu videokasetēm, ticēja svaiga gaisa nozīmei un tam, ka katru dienu jāizdzer astoņas glāzes ūdens — un tas bija tā vērts!” Nesen Ketrela nolēma padalīties ar sava labā izskata noslēpumiem.

“Kad man apritēja 40, es nodomāju: nu es vairs nevarēšu tēlot seksīgas varones. Tomēr arī pēc 20 gadiem režisori joprojām piedāvā man tādas lomas… Es uzskatu, tas ir tāpēc, ka es kopju sevi: pareizi ēdu, vingroju un cenšos maksimāli mazināt stresu. Es jokoju, sakot, ka ievēroju diētu kopš 1974. gada, lai gan šā joka pamatā ir arī daļa patiesības,” – Kima stāstīja žurnālam Woman&Home.

Ko tad Kima ēd, lai arī savos 60 gados tēlotu seksīgas būtnes un padarītu vai trakus gados jaunākus vīriešus? Grūti noticēt, bet viņas ēdienkartē nav nekādu pārdabisku “superfūdu” un eksotisku produktu. Kima izvēlas ar labajiem taukiem bagātu ēdienu. Viņa gandrīz katru dienu ēd lasi vai mencu, dārzeņu salātus papildina ar olīveļļu, nedzer kafiju, bet no iecienītā Chardonnay glāzes vakariņās atsakās vien tad, kad pirms kārtējās lomas ekstremāli jānotievē. „Tad gan es saku kategorisku „nē” maizei, ko dievinu, un alkoholam”, norāda Ketrela.  Aktrise ik rītu lieto arī pa C un E vitamīnu kapsulai.

Un jāatzīst, Kima Ketrela savos sešdesmit izskatās satriecoši labi, vai ne?

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar