Sekss pa kreisi jeb atklāta saruna ar babņiku

sekss pa kreisi

Sekss “pa kreisi” visbiežāk ir iemesls, kāpēc sairst laulība. Seksa jautājumu pētniece Rita Lasmane piedāvā sarunu ar precētu vīrieti, kurš neslēpj, ka ir “babņiks” un nesmādē intīmus sakarus ārpus ģimenes.

Viņš sēž man iepretī un droši vien cenšas ielūkoties dziļāk manās acīs, vai arī tā ir aizsargreakcija, jo runāsim par visnotaļ delikātu tēmu: kāpēc viņš, būdams precēts, nelaiž garām izdevību ielaisties intīmos sakaros ar citām sievietēm.

Mans sarunas biedrs ir tipisks rīdzinieks, atļaušos viņu nodēvēt par vidējās šķiras pārstāvi. Viņam ir 43 gadi, bet izskatās jaunāks, jo valkā jauneklīgu apģērbu un ir aizrāvies ar skriešanu. Pieņemsim, ka viņu sauc Kārlis.

Rita: Vai tu krāp savu sievu tāpēc, ka dzīvē tev galvenais ir sekss?

Kārlis: Viens no iemesliem, kāpēc es tā daru, patiešām ir fizioloģisks. Ja cilvēks nolēmis krāpt sievu, tad, visticamāk, viņš grib kaut kā uzlabot savu seksuālo dzīvi, kam par iemeslu kalpo ilgstošu attiecību fizioloģiskā puse, ko vienkāršā tauta dēvē par „pieradumu”. Es neiztirzāšu, vai tas ir pareizi vai nepareizi. Sānsoļa iemesls var būt tas, ka gribas novērtēt, vai vienā vai otrā „sānsolī” ir kas labāks par pierasto, vai var uzlabot savu seksuālo dzīvi. Sen vairs nevienam nav jāpierāda, ka mīlestība un sekss nav viens un tas pats. Īpaši vīriešiem.

R: Tātad jūs – vīrieši esat baudkāri tipiņi?

K: Daudzām sievietēm derētu saprast, ka vīrietis nav kastrējams lops un laulība nenozīmē kastrācijas aktu. Un galu galā, kura te ilgojas pēc kāzām un laulības dzīves? Un kura te pieņēmusi lēmumu: ja nedarīsi, kā es gribu – nedošu?

R: Vai tagad tu “šļūc pa kreisi” atriebības dēļ , jo reiz ļāvies sevi “apgredzenot”?

K: Es nezaudēju prātu un spēju novērtēt lietas ar skaidru galvu. Negribu neko mainīt savā dzīvē, tikai vēlos izbaudīt dzīves un seksa priekus, tāpēc mācos no sievietēm! Šajā ziņā viņas ir ļoti rafinētas un lielas aprēķinātājas. Tāpēc labākais variants ir ārlaulības attiecības ar precētu sievieti, kura būs uzmanīga un daudz ko iemācīs, ļaus ar citām acīm paraudzīties uz savu sievu un viņas uzvedību atsevišķos gadījumos.

R: Ak tā? Un kā ar sievas draudzenēm? Vai ir gadījies?

K: Man ir sava teorija. Neviens normāls vecis, to pašu var teikt par gudru sievieti, nečirkstēs par saviem sekspiedzīvojumiem un tīšām nerēgosies kaimiņu, radinieku vai draugu priekšā.

Bet, no otras puses, ja likumīgajai laulenei ir smukas draudzenes, tad nekādā gadījumā nedrīkst ielaisties intīmās darīšanās pat tad, ja viņas ir stipri iedzērušas, kas varētu kalpot kā attaisnojums. Agri vai vēlu sievas un šīs sievietes draudzība var izbeigties un tad bijušais sakars uzpeldēs kā arguments.

R: Nu labi,  gadījuma sakars varbūt pat uzprišina pelēko ikdienu, bet kā ar mīļākajām, ar kurām tikšanās taču notiek ne vienu reizi vien?

K: Mīļākās izvēle ir visnotaļ būtisks jautājums. Ir pietiekami daudz vampīrisku sieviešu, kurām interesē jūsu maciņa saturs. Un tas nav mīts, bet gan mūsdienu sūrā realitāte. Lai vīrieši padomā par to, kad pēc kniebiena  ar baudu aizsmēķē cigareti: ko tai lellītei no jums vajag un vai jums pietiks naudas?

Šajā ziņā jābūt maksimāli atklātam, pirmkārt, pret sevi un nedrīkst klausīties kārtējā asarainajā čivināšanā: “Man izbeidzies tas vai šis un es bez tā vienkārši dzīvot nevaru!” Ja mīļāko attiecības balstītas uz labu seksu, draudzīgām un sapratnes pilnām attiecībām, tad tur nevar būt ne runas par naudu. Neaizmirsīsim, ka vīrieši sievietes izmanto tāpat kā viņas mūs!

R: Tev nav aizspriedumu, bet kā ar seksuāli transmisīvām slimībām?

K: Šī seksuālās dzīves prozaiskā puse nav jāignorē. STS ārstēšana maksā naudu, prasa laiku un kā lai to paskaidro sievai? Ja meitene saka, ka viņai vairākus gadus neviena nav bijis, tas nenozīmē, ka viņai patiešām nekas nav bijis. Viņas tikai pēc tam mēdz atzīties, ka tas, kas bijis, neskaitās. Nu, tur kaut kāds nekaunīgs braukšanas instruktors autoskolā, darba ballītē priekšnieciņš – tas taču bija dzērumā, klubā viens džeks piesējās… Tāpēc prezervatīvs ir obligāts! Goda vārds, sekspiedzīvojuma adrenalīns nekādā veidā nemazinās jūtību. Tāpat esmu stipri uzbudināts. Bet, ja tomēr satrauc iespējamā inficēšanās ar AIDS, tad jāatrod laiks un abiem ar mīļāko jāaiziet pārbaudīties. Būs mierīgāka sirds! Galu galā, ja vīrietim ārlaulības sakari, tas nenozīmē, ka viņš ir bezatbildīgs lupata.

R: Par šādiem vārdiem tev pienākas bonuss, bet kur tu smelies drosmi, lai pavestu dāmu, piemēram, darba ballītē?

K: Es domāju tā: ja korporatīvā pasākumā vai krogā jums un dāmai radušās līdzīgas vēlmes, nemīziet par greizsirdīgu vīru, kurš varētu izlekt nez no kurienes un sadot  pa muti. Dzīve nav kino un babuļu šausmu stāsti, ja dāma jums karina uz ausīm makaronus par vīru tā vietā, lai vienkārši pateiktu „nē”, tad tā ir vienkārši klīrēšanās. Ja dāma ir maucīga, tad viņas vīrs par to zina un ganīs viņu acīmredzami un nepārprotami. Bet, ja tuvumā nav neviena vīra un dāma neiebilst pret nelielu sekspiedzīvojumu, tad jūs abi, paļaujoties uz instinktiem, izdomāsiet kā TO izdarīt.

R: Ja es saku „apmierinājums”, ko tu vari teikt šajā sakarā?

K: Ja vīrietis ir hiperseksuāls tupeļu varonis, tad viņš var zemoties un prasīt savai likumīgajai uztaisīt vienu minetiņu. Ja viņa to negribēs vai daudzu gadu ilgajā laulības dzīvē nebūs sapratusi, ko un kā viņas vīrietim vajag, tad viņš varēs masturbēt, līdz plaukstas paliks spalvainas. Vai meklēt, kur ir sekss pa kreisi. Pilnvērtīgai dzīvei vajadzīga reāla sieviete, nevis gumijas lelle vai porno internetā. Ja es kā vīrietis nedzīvoju uz vientuļas salas, tad vienmēr, izmantojot acis, vēlēšanos un naudu, man izdodas atrast kādu, kura gribēs.

R: Tas jau izklausās pēc saspiestas atsperes principa…

K: Par šo principu varu teikt: ja negribi šķirties, tad pa reizei vajag ar savu lauleni pamīlēties. Jo neapmierināta sieviete ir kas vēl briesmīgāks par neapmierinātu vīrieti. Tas patiešām ir salīdzināms ar saspiestu atsperi: ja tā spruks vaļā, tad var dabūt pa pautiem. No tā izriet secinājums: laulāto pienākumi ir jāpilda! Pat tad, ja jaunā mīļākā atņem gandrīz visus spēkus un spermu, jāpietaupa drusciņ sievai. Viņa jutīsies laimīga! Turklāt, jābūt taisnīgam: viņai ir tādas pašas tiesības uz sānsoli kā man. Varbūt es esmu mačo vai kazanova, bet kādreiz taču viņa izvēlējās mani un turpina ar mani dzīvot, dodot iespēju kaut kur nocopēt „ātro palīdzību” vai atļauties ilgstošu romānu, izliekoties to nemanām. Vienkārši iestājusies rutīna, viņai, tāpat kā man, viss ir piegriezies un apnicis, bet viņa joprojām ar visu sirdi, dvēseli un miesu pieder tieši man, tikai vienkārši nevar vai negrib būt dažāda – ne tikai ģimenes māte un sieva, bet arī pavedinoša tieši man, nevis ciemiņiem, darbabiedriem, mīļākajiem vai priekšniekam. Un, galu galā, tā ir viņas problēma!

R: Paga, tu visu labi saproti, bet kāpēc negribi pacensties pavest savu sievu, būt par mīļāko viņai?

K: Es to daru! Laiku pa laikam es pārstartēju: jebkura sistēma prasa pārstartēšanu. Aizbraucam atvaļinājumā atsevišķi un kniebjamies pēc sirds patikas. Es neesmu privātīpašniecisks, prasot no sievas bezierunu uzticību, tajā pašā laikā sevi visādi attaisnojot par sānsoļiem. Atbraucot no atvaļinājuma mums vienmēr uzšķiļas jauna kaisle… Tad man nevienu citu nevajag.

 

Autore: Rita Lasmane

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
nu
nu

piedzims nākošajā dzīvē par klainojošu sunīti, varēs visas kucītes aptekalēt un būs laimīgs suņuks visās turpmākājās dzīvēs. ha ha

lasu un brīnos
lasu un brīnos

“Un galu galā, kura te ilgojas pēc kāzām un laulības dzīves?”
Nemēram visus pēc vienas mērauklas, varbūt tava sieva tev uzspieda gredzenu, bet man pazīstamo sieviešu vidū laulības ir tikai abu lēmums, jeb līgums, kas atvieglo īpašumtiesības un neko vairāk.
Bet ja reiz vēlies laist pa kreisi. tad tikai godīgi būtu par to informēt savu sievu. Pasaki, ka seksuālā dzīve ir neapmierinoša un tādēļ esi spiest meklkēt fizisko tieksmju piepildījumu citur. Guli, kaut ar visu tirgu, bet nemelo par to.

Y
Y

Nu, parādiet man to “babņiku”! Vienkārši līdz šim neviens viņu drosmīgi nav vēl “nolicis pie vietas”! Viņš visticamāk ir kategorijā, kuram seksu dot nedrīkst vispār!