Šaijas Labafa skarbais motivācijas video pārtop smieklīgās parodijās

Šaijas Labafa motivācijas video

Amerikāņu aktiera Šaijas Labafa (Shia LaBeouf) kopīgi ar mākslinieku Lūku Tērneru (Luke Turner) un Nastju Sade Ronko (Nastja Säde Rönkkö) ierakstītais skarbais motivācijas video Central Saint Martins koledžas studentu pārbaudījumu darbiem pamatīgi pārvērties interneta lietotāju radošuma ietekmē.

Projekts nodēvēts par  #INTRODUCTIONS: īsie video ir kā ievads koledžas studentu pārbaudes darbiem. Iepriekš katram no viņiem bija uzdevums sagatavot teksta fragmentu, iekļaujoties tikai simts vārdos. Tam bija jābūt „tik poētiskam, abstraktam vai burtiskam”, cik vien jauniešiem šķistu nepieciešams, tostarp jāatspoguļo prezentētā darba gars un noskaņa. Pēc tam studentiem tika piedāvāts uzlikt uz zaļa fona pašiem savu attēlu.

Visus video jūs varat apskatīt šeit (tos var brīvi lejuplādēt): vienā no tiem var dzirdēt Šaijas Labafa deklamēto viņa mīļāko dzejoli, citos aktieris meditē vai risina dialogu pats ar sevi.

Taču daudz interesantāks ir tas, par ko Šaijas Labafa visai skaudrais motivācijas rullītis ir pārvērsts interneta lietotāju asprātīgajos video: jau pats par sevi iespaidīgais aktiera motivācijas video ir samiksēts ar „Teletūbiju” motīvu, pārvērsts TED lekcijā, bet pats Šaija Labafs padarīts par vienu no „Atriebējiem”.

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar