Profesors Danilāns par smago slimošanu ar Covid-19: “Neesmu tikai es – kā jutās mana sieviņa?”

Anatolijs Danilāns

“Es izcietu ļoti smagu Covid-19 infekcijas saasinājumu. Divi mēneši intensīvās terapijas palātā, pusgadu darba nespējas lapa. Tagad būs pagājuši jau 8-9 mēneši un vēl es pilnīgi neesmu attapies,” par savu smago slimošanu ar Covid-19 pērnā gada nogalē RigaTV 24 raidījumā “Uz līnijas” stāstīja visu cienītais profesors, gastroenterologs Anatolijs Danilāns.

Kā norāda profesors, viņš joprojām izslimotā koronavīrusa sekas izjūt ikdienas kustībās, taču cer, ka drīz spēki būs pilnībā atgūti. “Kovids ir nejauks! Mīļie, lūdzu, lūdzu nesaslimstiet ar Covid-19!” vēl dakteris, kurš stingri iesaka doties vakcinēties pret to.

“Pilnīgs bezspēks, darbaprieka trūkums… Neticēsiet, jo esmu enerģisks cilvēks, bet man negribējās kustēties, līdz riebumam negribēju kustēties. Un es zināju, ka esmu tuvu tam slieksnim, līdz tai robežai, jo bija smags kovids. Ne velti mani turēja reanimācijā un padeva skābekli. Man trūka skābekļa,” sajūtas raksturo Danilāns.

Lai cik arī smaga bija situācija, profesors nav bijis nāves bailēs. “Bet es gribu otru pusi pagriezt, neesmu tikai es – kā jutās mana sieviņa? Viņai saka: ziniet, neko nevar zināt, visādi var būt,” tuvāko sajūtas apraksta profesors, kurš aicina cilvēkus sargāt sevi un citus, vakcinējoties pret bīstamo vīrusu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar