Piespriež reālu cietumsodu un sabiedrisko darbu par suņu noslepkavošanu

suņa ķepas nospiedums

Tiesas pēdējā laikā divām personām piespriedušas sabiedrisko darbu un reālu cietumsodu par suņu nošaušanu un noduršanu, liecina publiski pieejamie tiesu spriedumi.

Zemgales rajona tiesa kādam agrāk tiesātam vīrietim par suņa nogalināšanu piespriedusi brīvības atņemšanu uz deviņiem mēnešiem.

Apsūdzētais pērn vasarā, būdams alkohola ietekmē, aiz dusmām, ka viņam piederošais suns sagrauzis apavus, “ar naža tipa” priekšmetu ne mazāk kā piecas reizes iedūra sunim kakla un muguras apvidū un ne mazāk kā sešas reizes iegrieza sunim kakla apvidū. Tāpat viņš ar metāla stieni vairākas reizes iesita dzīvniekam.

Savukārt Vidzemes rajona tiesa kādai personai piespriedusi 200 stundas sabiedrisko darbu par kaimiņa suņa nošaušanu.

2021. gada 14. novembrī persona, ieraugot dzīvojamās mājas Dzērbenes pagastā pagalmā kaimiņam piederošo bezšķirnes suni, būdama sadusmota, ar vienu šāvienu no sev piederošās karabīnes dzīvnieku nošāva.

Tiesa arī nolēma piedzīt no apsūdzētā par labu suņa īpašniekam morālā kaitējuma kompensāciju 500 eiro apmērā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar