Pārgulēju ar kolēģi, kā izturēties pret viņu nākamajā dienā birojā?

Vakar korporatīvajā ballītē biju iedzēris un mirkļa kaisles dzīts, pārgulēju ar kolēģi. Nekādu jūtu man pret viņu nav. Kā izturēties šodien, kad birojā būs viņa jāsatiek, jautā kāds vīriešu žurnāla GQ lasītājs.

Jāatzīst, jau tas vien ir apsveicams fakts, ka atceraties brīdi, kad pašaizliedzīgi centāties stiprināt korporatīvo solidaritāti, un vēl jo vairāk – kura kolēģe jums palīdzēja to darīt, atbild redakcija.

Taču, ja alkohola radītā amnēzija būtu piedzīvojumu bez pēdām dzēsusi no atmiņas, jums, visticamāk, nākamajā dienā būtu daudz vieglāk birojā saglabāt „vēsu ģīmi” un izturēties tā, kā šajā situācijā būtu vispareizāk – it kā nekas nebūtu noticis.

Ir vērts mēģināt simulēt šo amnēziju, taču nedrīkst pāršaut pār strīpu un būt pārlieku atturīgam – kaut vai tikai tāpēc, ka nav ilgi jāgaida līdz Ziemassvētku ballītei, un kas to lai zina, vai atsaucīgā kolēģe jums nebūs vajadzīga atkal…

 

Avots: GQ

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
23ty
23ty

xxx nopietni, tas ir raksts? Nu jaunumu uzrakstiji, telot mulkji. Vareji vismaz pierakstit vairak domu, galig shvaki

Areus
Areus

Labi atbildēts!

Y
Y

Esi vecis – uzraksti atlūgumu!

Nu neko
Nu neko

Izvālē Ģenovevu vēlreiz.

Ozolnieks
Ozolnieks

Biroji, biroji… Bet es laukos dzīvoju, fermā strādāju! Nu izvālēju Ģenovevu vienreiz pa pjaņiem aiz fermas pēc vakara slaukšanas, a šī tagad tādas acis taisa… a man sieva, bērni, ko tagad darīt?!