“Noderīgu idiotu netrūkst” – Ukrainā sagūstīts Krievijas pusē karojošs somālietis

Krievijā karam Ukrainā tiek mobilizēti viesstrādnieki. Parādījusies informācija, ka ukraiņu spēki pirmo reizi sagūstījuši Somālijas pilsoni, kurš karojis okupantu armijas rindās.

Tas apstiprina ziņas, kas arvien biežāk parādās internetā – Krievijā, piesolot dažādus labumus, nopūlas, lai iesaistītu karā viesstrādniekus. Piemēram, ja vismaz uz gadu tiek slēgts līgums ar KF Aizsardzības ministriju, viesstrādniekam sola piešķirt Krievijas pilsonību, kā arī dažādus citus bonusus.

“Tas apstiprina, ka noderīgu idiotu netrūkst, kas piesakās un kalpo kā lielgabalgaļa,” TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā ” atzīst
Zemessardzes štāba virsnieks, komandkapteinis Normunds Adamovičs.

“Tā ir tikai un vienīgi lielgabalgaļa, ne par kādu vienību vai sagatavotību te nevar būt runas. Mobilizētie viesstrādnieki runā katrs savā valodā, kaujas gatavība te ir zem katras kritikas, ” piebilst Adamovičs.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ja saka vienu tad jāsaka arī otru
Ja saka vienu tad jāsaka arī otru

Un kas ir tie kas 2022. g. martā aizbrauca no Latvijas uz Ukrainu karot? Tādi paši noderīgie idioti. Kur tieši atšķirība?

idiotam
idiotam

Krievija ir okupējusi, kolonizējusi Baltijas valstis, un tās apdraud vēl šodien. Somāliju vaņkas neapdraud. Saproti, trolli?

Secinājumi no Ukrainas
Secinājumi no Ukrainas

Vienīgie kas te kurina karu šobrīd ir tā sauktie eksperti Baltijas valstīs. Un kolonizējuši Baltijas valstis šobrīd ir Rietumu partneri. Šeit nevienu likumu nevar pieņemt bez Briseles komisāru akcepta. Paskaties kā piemēram zviedru bankas te dzīvo. Vienīgie kas mani apdraud ir tādi kā tu, kara kurinātāji, jo ja sāksies karš, tad gribēs mobilizēt mani. Kurinātāji aizmuks, vai sēdēs aizmugurē, un gaudos pa visu pasauli lai dod ieročus, lai savus tautiešus, tos kuri nekurina karu, varētu sūtīt uz fronti.

1984
1984

Tev ir krieviskā domāšana. Augšā in lejā, iekšā ir ārā, karš ir miers, utt.

Warfare
Warfare

Tas ir ne tikai kara kurinātājs, bet turklāt panikas cēlājs. Ja neskaita atbildi uz sankcijām, nekādu reālu kaitējumu tak Krievija nav nodarījusi, un diez vai taisās. Nevajag klausīties visus tos Solovjovus un kā nu viņus sauc.

aa10aa
aa10aa

galvenais saldi gulēt un nepamosties, kad krievi būs klat.

aa10aa
aa10aa

atšķirība milzīga.cilveki bija sagatavoti un brauca cīnieties pret agresoru, ko mēs labi zinām.