Latvijas slaveno geju TOP 10

Geju tops

Ārzemju slavenības jau sen vairs neslēpj savu seksuālo orientāciju un daudzi kļūst par redzamiem geju tiesību aizstāvjiem. Pēdējā laikā šādas kaislības uzvirmojušas arī Latvijā.

Homoseksuāli orientēti ir gan vairāki Latvijas šovbiznesa pārstāvji, gan citu darbu darītāji. Daži no viņiem ir vairāk atklāti, citi pagaidām vēl ne tik ļoti, bet dažs labs savu seksuālo orientāciju slēpj pat ļoti rūpīgi. Mūsu sarakstā ir tikai desmit no viņiem.

karlis_streips

10. Kārlis Streips

Zināmākais no Latvijas gejiem un arī viens no retajiem, kurš nekad nav slēpis savu aizraušanos. Lai arī publiski Kārlis Streips neslēpjas, tomēr savu otro pusīti sabiedrībai nekad nav izrādījis. Zinātāji runā, ka Streipa sirds ilgu laiku piederējusi nevis vienam, bet veseliem diviem puišiem reizē un laimīgā ģimene dzīvojusi… trijatā.

maris-sants

9.  Māris Sants

Bijušais mācītājs, kuram mīlestība uz puišiem izrādījās spēcīgāka par mīlestību uz baznīcu. 2002. gada izskaņā izraisīja pamatīgu skandālu Latvijas kristiešu aprindās, atzīstot savu homoseksualitāti. Pēc neglīta skandāla izslēgts no mācītāju rindām, Māris Sants kļuva par redzamu Latvijas geju tiesību aktīvistu. Vēlāk gan, neizturējis mūsu sabiedrības aizspriedumainību, viņš emigrēja uz Apvienoto Karalisti, kur vadīja kafejnīcu vienā no pasaules slavenākajiem geju rajoniem – Londonas Soho.

jaroslavs-barisnikovs-deniss-sevelovs

8.  Jaroslavs Barišņikovs / Deniss Ševeļovs

Šie puiši ir tik līdzīgi, ka topā ļāvām viņiem dalīt kopīgu vietu (un tas nav vienīgais, ko viņi ir dalījuši). Abi pieder paaudzei, kas savu orientāciju nevis slēpj, bet ar to lepojas. Abi sevi dēvē par modes blogeriem. Un abi mīl saviesīgas ballītes tikpat karsti kā skaistus puišus. Šeit gan abu līdzība beidzas – Deniss lepojas ar vīrišķīgām formām, kamēr Jaroslava meitenīgais augums modes skatēs ļauj demonstrēt pat sieviešu apģērbus.

7. Ģirts Krūmiņš

Jaunā Rīgas teātra aktieris Ģirts Krūmiņš – intelektuāls, ar netveramu sensualitāti, daudzu skatītāju iemīļots. Intervijā laikrakstam “Vakara Ziņas” atzinis, ka ir attiecībās ar draugu mākslinieku. Runājot par partnerattiecību jautājumu izteicies, ka tas būtu tikai normāli, ja šie jautājumi būtu sakārtoti, jo tas ir elementārs jautājums.

juris-millers

6. Juris Millers

Skandalozais žurnālists un mūziķu menedžeris, kuram patīk interesēties par citu slavenību mīlestības dēkām. Reiz viņam šī interese pat pamatīgi pabojāja sejas pantus, kad redakcijā pie viņa paviesojās Andris Kivičs. Tomēr mazāk zināmas ir viņa paša romantiskās aizraušanās. Tā nav sakritība, ka viņš savulaik dibinājis vairākas puišu grupas un bieži manāms skaistu, slavas alkstošu jauniešu sabiedrībā. Kā jau tas mūzikas industrijā gadās, šķiršanās ar Milleru bieži noved pie rūgtiem konfliktiem un draudiem tiesāties….

arnis-krauze

5. Arnis Krauze

Viņš kļuva par mīluli tūkstošiem Latvijas sieviešu, ik vakaru ierodoties pie viņām, TV ekrānā un vadot “Panorāmu”. Taču Krauzes cienītājas būs sarūgtinātas uzzinot, ka neko vairāk par ētera klātbūtni no sava favorīta nevarēs sagaidīt. Labā ziņa ir tāda, ka Arņa sirds un roka, iespējams, vēl ir brīva. Diemžēl, laba šī ziņa ir tikai puišiem…

lauris-reiniks

4. Lauris Reiniks

Pašmāju Rikijs Mārtins, kurš ar savām gurnu kustībām un smeldzīgajām balādēm liek zaudēt prātu jaunām un ne tik jaunām Latvijas meitenēm. Taču, nokāpjot no skatuves, tāpat kā daudzas ārzemju popzvaigznes, arī Reiniks savu bam-bam guļamistabā labprātāk demonstrē puišiem. Lai arī viņa sirds sadeg netradicionāli, tomēr viņa fanēm par to skumt nav vērts – uz skatuves un YouTube videoklipos Lauris joprojām pieder jums!

3. Marija Golubeva

2018.gadā drīz pēc 13. Saeimas vēlēšanām portāls Gaystarnews.com nāca klajā ar paziņojumu, ka šis ir vēsturisks brīdis Latvijai – parlamentā būs divi politiķi ar netradicionālu seksuālo orientāciju – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs un izglītības politikas analītiķe Marija Golubeva.

2. Edgars Rinkēvičs

Ministrs Edgars Rinkēvičs par savu homoseksualitāti paziņoja uzreiz pēc vēlēšanām 2014.gadā, kļūdams par pirmo atklāto geju Latvijas valdībā.

1. Juris Stukāns

Beidzot Latvijā gejs ir ieņēmis arī vienu no pašiem ietekmīgākajiem amatiem tiesībsargājošo iestāžu blokā. Vēl vairāk, pēc Puaro.lv ekspertu viedokļa, Juris Stukāns šobrīd uzskatāms par ietekmīgāko cilvēku valstī, tādejādi skaidri pierādot, ka būšana homoseksuālam Latvijā nekādā viedā nav šķērslis karjerai publiskajā sektorā. 

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Pirmoreiz publicēts 2015.gadā, aktualizēts 2021.g.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


73
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Mūžīgi Pazudušais
Mūžīgi Pazudušais

Sveiki, visapkārt! Es esmu oficiāli izlēmis, ka tiklīdz abi mani vecāki pēc vairākiem gadiem nomirs dabīgā nāvē, es aiz vientulības nezinādams, ko darīt plānoju aizdedzināt savas mājas gāzes vadu, kā arī iet bojā vēl traģiskāk, nekā savulaik bojā gāja gan Mārtiņš Ieviņš, gan arī Aigars Ozoliņš.

Mūžīgi Nemirstīgais
Mūžīgi Nemirstīgais

Sveiki, visapkārt! Esiet lūdzu tik labi cilvēki, un atļaujiet man sakarā ar to, ka es simtiem Latvijas valsts iedzīvotāju esmu nodarījis tik smagi pāri, ka es viņiem visiem esmu nogalinājis kādus uzticamus draugus, draudzenes un vienlaikus arī radiniekus, doties dienēt armijā profesionālajā dienestā, kā arī pēc tam izbeigt man dzīvi karā Ukrainā, jo mani kopš pērnā gada 9. maija kaut kādi nelieši no Valsts drošības dienesta kontrolē manu ķermeņa iekšieni, man ar dažādu elektroierīču palīdzību radot mākslīgā veidā dažādas sāpes, niezes, kā arī kutināšanas, kā arī es dzīvi karā Ukrainā gribu izbeigt arī tāpēc, ka es esmu visnevēlamākais un vienlaikus… lasīt vēl »

Maigonis Čārlijs
Maigonis Čārlijs

Sveiki, visapkārt! Esiet lūdzu man labi čomi. Kā arī lūdzu atnāciet vienu dienu arī pie reizes ar mani kaislīgi pabučoties, jo no manis taču gejs tik vien var iznākt, un pēc tam lūdzu dodiet man vēl vienu iespēju strādāt arī par Jūsu visu miesassargiem Valsts drošības dienestā, jo es Jūs visus tiešām mīlu no visas sirds vairāk par visu šajā pasaulē, un lūdzu kļūstiet par maniem jaunajiem radiniekiem! Jo man taču vajag vīru, nevis sievu, jo galu galā arī mans 2. mūža sapnis izskatās iet secen, jo ja pie 1. mūža sapņa man ir gluži kā ar likumu aizliegts atgriezties,… lasīt vēl »

Hacker Anonymous
Hacker Anonymous

Sveiki, visapkārt! Es taču no sākta gala jau reāli esmu zinājis to, ka Jums visiem cietumnieki patīk labāk nekā tādi cilvēki kā es, jo labāk es pilnīgi it neko nebūtu teicis par to, cik slikti man klājas, jo galu galā pilnīgi viss ir reāli pateikts velti, jo es taču pats tāpat esmu vēl sliktāks cilvēks par īstajiem cietumniekiem, un es labāk, zinot cik es bezgala daudz vilšanos pats esmu piedzīvojis, es labāk vispār nemaz nebūtu piedzimis šajā pasaulē, jo mana būdama nevainīga cilvēka dzīve tiek pārvērsta par elli tikai tāpēc, ka tā tobrīdējā Jelgavas 1. ģimnāzijas skolas vadība pilnīgi neko… lasīt vēl »

Kriminālā autoritāte
Kriminālā autoritāte

Sveiki, visapkārt! Starp citu arī es esmu gejs, un arī mani pilnīgi neviena sieviete visā šajā pasaulē vispār neinteresē, jo patiesībā mani interesē jebkurš vīrietis, neatkarīgi no vecuma, visā šajā pasaulē, atskaitot, protams, pašu Aleksandru Tumašovu.

Pēdējais slepkava
Pēdējais slepkava

Sveiki, visapkārt! Ļoti labi, ka Jums visiem iet tik labi kā iet, bet ļoti žēl, ka Jūs visi attiecībā pret mani pašu neesiet tieši tikpat žēlsirdīgi gluži kā daži labi Maskavas iedzīvotāji.

Andrejs
Andrejs

Esmu ganrīz pareizais. Lai izpatiktu sabiedrībai -aprecējos. Sievai slikta āda ( pumpiņas, dzimumzīmes u.tml.) , nestāv. Ista bauda man ir komandējumos un atsūkātavās ar čaļiem. Ir jāpilāgojas sabiedrībai.

kalašnikovs
kalašnikovs

Bet ja atklāti- man ir kauns par šo valsti!

kalašnikovs
kalašnikovs

Dibenrasti rullē!

JURIS
JURIS

un KUR TAD IR INGUS BALANDINS TAS SLAVENAIS VETERINARARTS KURS DZIVOJA KOPA AR PAVELU REBENOKU :) ES MĪLU GEJUS DIEVS ADOD MANI GEJIEM:D

Ingus
Ingus

čau es esmu Ingus man ir 15 gadi un es esmu viens no viņiem un man ir pie vienas vietas ko jus sakat par gejeim ta ir mana dzīve. Un es jus neko nevarat izdarit un jā man ir 15 un es mīlu viriešus

Rakstītājs
Rakstītājs

Ja tava dzīve, tad kāpēc praidā tas jākladzina visai pasaulei? Es mīlu sievietes, bet neskrienu uz ielas un nevienam ar to neuzbāžos.

Ingus
Ingus

<3

reinis
reinis

reinis ir pedofils un gejs

Antons
Antons

Ejiet un draudzīgi pakarieties

Nauris
Nauris

Tie mīkstie i tāpat nedabūtu sievieti pat gribēdami,sievietēm patīk īsti alfa tēviņi.Tad nu mīkstajiem vienīgais atliek ostīt spējīgāka alfa tēviņa dibenu un laizīt un nosūkāt lielās olas garo šļūteni.Un sievietes tādiem mīkstajiem uzspļauj pa gabalu.Es pats apsēstos ar lielo dirsu šiem uz galvas un ierādītu kur viņiem vieta.

Bahaha
Bahaha

Izklausās, ka tev šo rakstot sacēlās. Dzirdēju par anuslingu labas atsauksmes, pašam gan nekad nav kārojies.

Ilva
Ilva

Ko tu tur murgo, man tādi nepatīk.

Ulle
Ulle

Un kur ta gejs J, kuru A dupsēja gadu desmietiem?

Tukupuku
Tukupuku

Paga, bik nesapratu, statistika datēta ar 14.janv. svaigs info. TOP 1, mega pārsteigums, bet labi, jāsāk pierast, ka arī starp trolejbusu vadītājiem un karavīriem, ir homīši, bet kaaaa, pie raksta, var būt komentāri ar 4tru gadu vēsturi?!

Brīnos
Brīnos

Marija Golubeva – gejs? Tas gan ir interesanti!

zuze
zuze

Puišelis kleitiņā

es esmu
es esmu

cilvēks ir tāds, kāds viņš ir… un ja tava meita vai dēls būs tāds? ko tu mazais vientiesīgais cilvēciņš darīsi? iznīcināsi??? un šoreiz būs tā-ko sēji, to pļausi….

Liene
Liene

Žēl ,man trukst vardu.

A.L.P.
A.L.P.

Homoseksuālisms ved cilvēci uz iznīcību !!!

Citāts
Citāts

Bravo Jurģi, cepuri nost!

Lepojos būt homofobs
Lepojos būt homofobs

Jāsauc pareizi-slimie pe!

ilga
ilga

Laikam ,tomēr nesaprotu ,ko vīrietis ar vīrieti var darīt ?

Ludis
Ludis

to pašu ko sieviete ar sievieti….

Dzintars....
Dzintars....

Ilga.Tad man jums tāds pats jaut.ko sieviete var ar sievieti sadarīt???

Vilks
Vilks

Viens vīrietis savu dzimumorgānu ievieto otam vīrietim un uzsāk dzimumaktu.Pirms tam izdara klizmu lai nenosmērē gultas veļu vai drēbes,kā arī lai tik ļoti nesmird pēc fekālijām.Tomēr reizēm nedara ja uzbudinājums ir liels vai arī ja patīk sūdu smaka.Ir jau arī orālie prieki.Viens vīrīetis savu ievieto otra un veic dzimumaktu otram .To nu dara mūsu slavenie ministri ,tv žurnalisti un pārējie salašņas.

jurisx
jurisx

Vai nebūtu vienkāršāk gejus saukt par PI”M, smukāk skan…

tā gan
tā gan

Labāk par homofīliem

Ilze
Ilze

Katram sava izvēle- kas tur slikts!

Lasītājs
Lasītājs

Krauzes kungs nu gan nevar būt gejs,viņam ir ģimene. Varbūt pats raksta rakstītājs drīzāk arī ir gejs ja jau tādu rakstu uzrakstījis..😁

Lats
Lats

Var. Biseksuāli cilvēki nav retums. Jums jāpierod- ne viss ir tā kā izskatās. Ne viss ir tā kà mums liekas. Man lielāks šoks par Štukānu.

Zuze
Zuze

ASV Dženeram bija par sievu Kardašjana un viņiem bija kādi 3 bērni, bet tagad viņs ir pārtapis par Keitlīnu un dzīvo kopā ar citu veci. Stc, Krauzem gan nav ģimenes, cik es zinu, bet tas tiešām nav svarīgi. Man arī bija pārsteigums par Štukānu vai kā viņš tur. Bet no otras puses, geji jau parasti darbojas intelektuālās vai skaistumkopšanas jomās, paskat, cik daudz viņu mediķu vidū. Bet atzīšos godīgi, mani tas nesatrauc, man ir visai tradicionāla ģimene. Kaut kā vairāk pret šo karo vecmeitas un veči.

Janka
Janka

Un kāds man var iestāstīt , dzīve triju vīriešu kompānijā nav izvirtība , bet ģimene??? Pietiek iztēloties kā R veic orālo seksu ar R…….

Mārtiņš
Mārtiņš

labākais, ka jūs aizspriedumiem bagātie homofobi to vien darāt, kā iztēlojaties, kā R veic orālo seksu ar R… ne jau homoseksuāļiem būtu jāpārbaudās, bet gan cilvēkveidīgajiem kā Janka.

tā gan
tā gan

Ja jau noteikti mēs – homofobi, tad jūs noteikti- homofīli, saprotamāk – vieni no plašās …fīlu saimes

Dzintars
Dzintars

Nevis tik orālo sexu bet pat nodarbojas….

Haha
Haha

A kas vainas izvirtībai? Man jaunībā patika pārgulēt ar daudz un daudz sievietēm. Ja paveicās kādu dienu pārgulēju ar vairākām. Reāli forši. Ģimene nāk kad esi pieaudzis, nevis tik tikko sajutis dzīvi.

Vilks
Vilks

Manā sētā pi dejo.!

Vilks
Vilks

Manā sētā pi.. dejo. Šis nav necenzēts vārds.Tāpat tiesā apstiprināja,ka ma.ka nav aizliegts sarunvārds. Kāpēc šos d iz tagad nevarētu saukt kā ir.Varbūt jāsaka an iztraucētie?

Anna
Anna

A kur tad viens saeimas komisijas vadītājs, vai tad nav pietiekami ietekmīgs?

Maigurs
Maigurs

Vai tas jurists ar dikti izstrādātiem sejas muskuļiem?))

zemnieks
zemnieks

Šie jefiņi tiešām ir nožēlojami, un pretīgi. Demografiski viņi ir nulles.

Ingus
Ingus

ta nav taisniba

Avio
Avio

Kad būs lezbiešu tops?

YOUTUBERIS
YOUTUBERIS

Kur ir Aiviso?

Vaņa
Vaņa

Kur ir Nils?

Ludis
Ludis

…un Roberto?

HujepLoti
HujepLoti

Geji!!!

Bea
Bea

Vauuu, pavisam nejauši uzgāju šo rakstu meklējot info par Arni Krauzi. Kaut ko tādu nebiju gaidījusi ! :D visu cieņu!

Mhdhebk
Mhdhebk

Būt gejam nav nekas slikts. Man besīj ka latvieši ir tādi homofobi. Ir 21 gadsimts. Es reāli vairs negribu dzīvot Latvijā. Šie komentāri ir debīli

Vika
Vika

Piekrītu ! Cilvēki saucamie geji un lezbietes nav nekas slikts!Ja jums nepatīk varat nepievērst uzmanību !Ja cilvēks viens otru mīl nedrīkst viņiem to aizliegt!Un ja Dievs negribētu lai tādi rodas tad arī nerastos !Geji neradījās tikai 21.gds. ,bet arī jau senāk!Tapēc lieciet viņus mierā lai dzīvo mierīgi!

piekrītu
piekrītu

Dzīvojiet mierīgi savā starpā un neviens jūs netraucēs. Nevajag lēkt pārējai, normālai sabiedrībai acīs.

Vilks
Vilks

Tur jau tā lieta ,ka viņi ar saviem praidiem un likumu kropļošanu neļauj man normāli dzīvot.Palasi bībeli un tad runā ko dievs ir gribējis!

Vilks
Vilks

Man arī ,,besīj”, ka neproti rakstīt latviski. Brauc uz nedebīlo komentAru zemi!

Čika
Čika

Brauc dirst,kas tev liek te dzivot.Savās mājas dari ko grib,es nelienu .Bet nevelc savu skeletu uz ielas un nereklamejies, ka tas ir pareizi un tas ir forši.Bernus pat nepieminiet.

Suzī
Suzī

Vai Tu kaut reizi esi noskaidrojusi, kāpēc viņi iet? Tāpēc, ka ir tādi stbi homofobi kā Tu, kuriem nedalec, ka runa ir par viņu tiesībām sakārtot attiecības juridiski. Z@ss

Haha
Haha

Mani uzjautrina, ka latviešus tik šausmīgi interesē geji. Tiešām tik pamīksti mums tie vīrieši ir?

Ingus
Ingus

es pilnigi piekritu
ingus 15 gadi

pers
pers

geji tādi paši cilvēki kā mēs,drusku apmaldījušies,ja jums ltvijā nepatīk,jūs domājat ka Eiropā ir
citādāk. Visā pasaulē to ir miljoniem diemžēl.

Marusja
Marusja

Vivairāk pārsteidza Arnis.Man viņš ļoti patīk!

andza
andza

Vajag ārstēt šos cilvēkus,lai Eu.dod naudu!

Ingus
Ingus

kurus mes
neeeee tevi
cilveks dzivo savu dzivi un ko tad tu interesejies par mums

Sofija
Sofija

manuprāt, tā nedrīkst rakstīt! un vispār jābeidz šo gejropas bezpriģelu!!!

ciska
ciska

Jā jā

Asja
Asja

un vēl diriģents Teterovskis

Asja
Asja

a kur Jaunups?

siska
siska

Jaunups nav skaists

Pret p1darasiem
Pret p1darasiem

Varētu padomāt, ka Streips ir skaistulis