Latvijas slaveno geju TOP 10

Lai arī ārzemju slavenības jau sen vairs neslēpj savu seksuālo orientāciju un bieži kļūst par redzamiem geju tiesību aizstāvjiem, Latvijā šāda atklātība vēl nav ierasta. Tomēr arī starp pašmāju slavenībām netrūkst pamanāmu geju. Daži no viņiem ir vairāk atklāti, citi – pagaidām vēl ne tik ļoti, un dažs labs savu seksuālo orientāciju slēpj pat ļoti rūpīgi. Tādēļ mēs esam sastādījuši Latvijas slaveno geju TOP 10 sarakstu. Tas nenozīmē, ka geju nebūtu starp pazīstamiem uzņēmējiem, juristiem vai ierēdņiem. Šis ir mūsu slavenību geju tops.

 

karlis_streips

10. Kārlis Streips

Zināmākais no Latvijas gejiem, un arī viens no retajiem, kurš nekad nav slēpis savu aizraušanos. Lai arī publiski Kārlis Streips neslēpjas, tomēr savu otro pusīti sabiedrībai nekad nav izrādījis. Zinātāji runā, ka Streipa sirds ilgu laiku piederējusi nevis vienam, bet veseliem diviem puišiem reizē, un laimīgā ģimene dzīvojusi… trijatā.

 

maris-sants

9.  Māris Sants

Bijušais mācītājs, kuram mīlestība uz puišiem izrādījās spēcīgāka par mīlestību uz baznīcu. Pēc neglīta skandāla izslēgts no mācītāju rindām, Māris Sants kļuva par redzamu Latvijas geju tiesību aktīvistu. Vēlāk gan, neizturējis mūsu sabiedrības aizspriedumainību, viņš emigrēja uz Londonu, kur šobrīd vada kafejnīcu vienā no pasaules slavenākajiem geju rajoniem – Soho.

 

gunars-kalnins

8.  Gunārs Kalniņš

Šķiet tikai likumsakarīgi, ka zēns, ar prievārdu “mazais”, lolo siltas jūtas pret vīrišķīgiem sava dzimuma pārstāvjiem. Tāds ir arī mazais Gunārs. Šķelmīgais nerātnis no bērnu ansambļa “Dzeguzīte” šobrīd dzīvo siltajās zemēs un ir laimīgi precējies ar karstasinīgu dienvidnieku.

 

jaroslavs-barisnikovs-deniss-sevelovs

7.  Jaroslavs Barišņikovs / Deniss Ševeļovs

Šie puiši ir tik līdzīgi, ka topā ļāvām viņiem dalīt kopīgu vietu (un tas nav vienīgais, ko viņi ir dalījuši). Abi pieder jaunākajai paaudzei, kas savu orientāciju nevis slēpj, bet ar to lepojas. Abi sevi dēvē par modes blogeriem. Un abi mīl saviesīgas ballītes tikpat karsti kā skaistus puišus. Šeit gan abu līdzība beidzas – Deniss lepojas ar vīrišķīgām formām, kamēr Jaroslava meitenīgais augums modes skatēs ļauj demonstrēt pat sieviešu apģērbus.

 

eizens-lejins

6.  Eižens Lejiņš (attēlā pa kreisi)

Šis puisis vēl nupat bija starp Latvijas basketbola jaunajām cerībām, tomēr viņa sirds piederēja puišiem un kino. Eižens devās uz Londonu, lai sekotu abām savām kaislībām, un pierādīja – dzīvē vajag darīt to, kas sagādā visvairāk prieka! Šobrīd Billy Rubens (Eižena aktiera pseidonīms) ir starp pieprasītākajiem geju pornofilmu aktieriem visā Eiropā. Varbūt īstā „Latvijas nokija” ir Latvijas puiši…

 

pers

5. Pērs Bogomazovs (attēlā pa labi)

Slavenību frizieris, kurš smalko aprindu hronikās gozējas biežāk nekā viņa klienti. Būdams redzams geju tiesību aktīvists, Pērs ir piedzīvojis pat fiziskus uzbrukumus. Taču agresija nav spējusi salauzt viņa dzīvesprieku, un nesen viņš kļuva par bioloģisko tēti bērniņam, kuru iznēsāja kāds latviešu lezbiešu pāris. Tādējādi Pērs lauzis vēl vienu stereotipu – arī geji var sniegt savu pienesumu Latvijas demogrāfijā.

 

juris-millers

4. Juris Millers

Skandalozais žurnālists un mūziķu menedžeris, kurš mīl interesēties par citu slavenību mīlestības dēkām. Reiz viņam šī interese pat pamatīgi pabojāja sejas pantus, kad redakcijā pie viņa paviesojās Andris Kivičs. Tomēr mazāk zināmas ir viņa paša romantiskās aizraušanās. Tā nav sakritība, ka viņš savulaik dibinājis vairākas puišu grupas un bieži manāms skaistu, slavas alkstošu jauniešu sabiedrībā. Kā jau tas mūzikas industrijā gadās, šķiršanās ar Milleru bieži noved pie rūgtiem konfliktiem un draudiem tiesāties….

 

zagars_andrejs

3.  Andrejs Žagars

Ja nu kur var apreibt no puišu tvirto augumu kārdinājuma, tad noteikti baletā. Operas un baleta teātri jau kopš senatnes bijuši kā mazas brīvības saliņas naidīgi noskaņotas sabiedrības okeānā. Tādēļ tikai atbilstoši, ka arī Latvijas opernamu ilgus gadus vadīja viens no Latvijas šarmantākajiem gejiem – Andrejs Žagars. Nesen gan viņam amatu nācās atstāt. Kā baumo augstākajā sabiedrībā, kultūras ministre, būdama kareivīga tradicionāliste, nav spējusi samierināties ar Žagara libertānismu.

 

arnis-krauze

2. Arnis Krauze
Viņš kļuva par mīluli tūkstošiem Latvijas sieviešu, ik vakaru ierodoties zilajos TV ekrānos, lai vadītu Panorāmu. Taču Krauzes cienītājas būtu sarūgtinātas uzzinot, ka neko vairāk par ētera klātbūtni no sava favorīta nevarēs sagaidīt. Labā ziņa ir tāda, ka Arņa sirds un roka joprojām vēl ir brīvas. Diemžēl laba šī ziņa ir tikai puišiem…

 

lauris-reiniks

1. Lauris Reiniks
Pašmāju Rikijs Mārtins, kurš ar savām gurnu kustībām un smeldzīgajām balādēm liek zaudēt prātu jaunām un ne tik jaunām Latvijas meitenēm. Taču nokāpjot no skatuves, tāpat kā daudzas ārzemju popzvaigznes, arī Reiniks savu bam-bam guļamistabā labprātāk demonstrē puišiem. Lai arī viņa sirds sadeg netradicionāli, tomēr viņa fanēm par to skumt nav vērts – uz skatuves un youtube videoklipos Lauris joprojām pieder jums!

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


16
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
YOUTUBERIS
YOUTUBERIS

Kur ir Aiviso?

LV3V
LV3V

Tas blakus Eizenam nav gejs

HujepLoti
HujepLoti

Geji!!!

Bea
Bea

Vauuu, pavisam nejauši uzgāju šo rakstu meklējot info par Arni Krauzi. Kaut ko tādu nebiju gaidījusi ! :D visu cieņu!

HujepLoti
HujepLoti

visu cieņu kaku pinčiem…!

Mhdhebk
Mhdhebk

Būt gejam nav nekas slikts. Man besīj ka latvieši ir tādi homofobi. Ir 21 gadsimts. Es reāli vairs negribu dzīvot Latvijā. Šie komentāri ir debīli

Vika
Vika

Piekrītu ! Cilvēki saucamie geji un lezbietes nav nekas slikts!Ja jums nepatīk varat nepievērst uzmanību !Ja cilvēks viens otru mīl nedrīkst viņiem to aizliegt!Un ja Dievs negribētu lai tādi rodas tad arī nerastos !Geji neradījās tikai 21.gds. ,bet arī jau senāk!Tapēc lieciet viņus mierā lai dzīvo mierīgi!

Marusja
Marusja

Vivairāk pārsteidza Arnis.Man viņš ļoti patīk!

Ilga Gore Grava
Ilga Gore Grava

Man arī patīk. Būtu PARASTAIS maukurs, sen vairs nepatiktu. Redzat, cik skaists bija Aivis Ceriņš, ko līdz to vārnu noprecēja, pēc velna palika – ģīmis kā atejas bedre: zem acīm riņķi, plēsoņas vaibsti ; raksturs – kā maukai meitu mājā – agresīvs, stulbs un derdzīgs!

andza
andza

Vajag ārstēt šos cilvēkus,lai Eu.dod naudu!

Sofija
Sofija

manuprāt, tā nedrīkst rakstīt! un vispār jābeidz šo gejropas bezpriģelu!!!

Asja
Asja

un vēl diriģents Teterovskis

Asja
Asja

a kur Jaunups?

siska
siska

Jaunups nav skaists

Pret p1darasiem
Pret p1darasiem

Varētu padomāt, ka Streips ir skaistulis

ATLAIST ZILO STREIPU !!!
ATLAIST ZILO STREIPU !!!

Kāpēc sabiedriskais medijs ļauj zilajam Streipam lamāt Latviešus par kretīniem un idiotiem?
https://www.kasjauns.lv/lv/zinas/196793/kapec-sabiedriskais-medijs-lauj-streipam-lamat-tautiesus-par-kretiniem-un-idiotiem