Kianu Rīvss: Dzīvojiet katru dienu kā pēdējo savā dzīvē

Kianu Rīvss

Kianu Rīvss (51), populārais Holivudas aktieris, sociālajā tīklā Facebook publicējis Ziemassvētku vēstuli, kurā atklājis, kā ticis galā ar ilgstošo depresiju, un aicinājis visus savus sekotājus dzīvot katru dienā tā, it kā tā būtu pēdējā.

Kinoskatītāju mīlētā zvaigzne Kianu Rīvss (Keanu Reeves) jau ilgu laiku dzīvo diezgan noslēgti un savu privāto dzīvi ar žurnālistiem neiztirzā. 1999.gada decembrī aktieris un viņa mīļotā sieviete, aktrise Dženifera Saima (Jennifer Syme) bija bērniņa gaidībās, taču tromba nabassaitē dēļ meitenīte, vēl esot mātes ķermenī, nomira. Divus gadus pēc tam notika vēl viena traģēdija – Losandželosā autoavārijā gāja bojā arī pati Dženifera Saima.  Nespēdams atgūties pēc traģiskajiem zaudējumiem, Kianu Rīvss ieslīga dziļā depresijā.

Kianu Rīvss

2010. gadā, pēc tam, kad presē parādījās kāda paparaci slepus uzņemtā fotogrāfija, kurā aktieris sēž parkā uz soliņa un ēd necilu sviestmaizi, pār Rīvsu aumaļām gāzās interneta jokdaru nežēlība – viņš neskaitāmos veidos tika parodēts memos „Bēdīgais Rīvss”.

Ziemassvētku noskaņās un Jaunā gada gaidās Kianu Rīvss savā Facebook profilā publicējis atklātu vēstuli saviem sekotājiem.

Kianu Rīvss

„Vai redzat tos cilvēkus man aiz muguras? — ierakstījis aktieris zem savas fotogrāfijas. — Viņi visi steidzas uz darbu, nepievēršot uzmanību nekam. Bieži vien ikdienišķā rutīna mūs iesūc sevī tik ļoti, ka mēs aizmirstam apstāties kaut vai tikai uz mirkli, lai izbaudītu, cik skaista ir dzīve. Mēs pārvēršamies visīstākajos zombijos.

Pavērsiet skatienu augšup un izņemiet austiņas no ausīm. Pasakiet labdienu pretimnācējiem vai apskaujiet to, kuram klājas slikti. Piedāvājiet kādam savu palīdzību. Dzīvojiet katru dienu tā, it kā tā būtu pēdējā jūsu dzīvē.

Daudzi varbūt nezina, ka pirms desmit gadiem es biju ieslīdzis baisā depresijā. Es nekad nevienam neesmu par to stāstījis. Man bija jāatrod veids, kā tikt ar to galā. Un tad es sapratu, ka cilvēks, kurš liedz man būt laimīgam, esmu es pats.

Katra nodzīvotā diena ir nenovērtējama. Izturēsimies pret to atbildīgi. Nav nekādas garantijas, ka pienāks rītdiena, tāpēc sāciet dzīvot šodienā.

Es ceru, ka jūs dalīsities ar šo ierakstu, lai kaut vai svētku dienās būtu vairāk mīlestības”.

 

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Facebook.com

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar