Ikvienu kaut reizi dzīvē ir piemeklējušas slimības. Slimošana rada diskomfortu un veselu virkni nepatīkamu sajūtu. Tāpat arī negatīvas domas un sliktas emocijas, ko slimnieks izstaro telpā ap sevi. Šī negatīvā enerģija ir lieliska augsne tā dēvētā slimību svārsta attīstībai.
Slimības radīti svārsti ir vieni no pašiem spēcīgākajiem. Tās, pirmkārt, ir pašas slimības un epidēmijas. To opozīcijā atrodas visi iespējamie medicīniskie svārsti. Iedomājieties, cik varenas ir šīs struktūras! Klīnikas, sanatorijas, institūti, slimnīcas, aptiekas, zinātne, farmācijas firmas…
Medicīnas svārstu deklarētie mērķi – cīņa ar slimībām. Patiesībā šajā cīņā dzimst vesela gūzma negatīvu parādību, kas raksturīgas destruktīvajiem svārstiem, jo to galvenais mērķis — noturēt un piesaistīt piekritējus.
Mirkli padomājiet: reklāmās vienmēr rāda pilnīgi normālus, pievilcīgus un pat pēc skata veiksmīgus cilvēkus. (Un vai jūs esat sliktāks?) Visi šie cilvēki ar kaut ko slimo, bet viegli un ātri atveseļojas, pateicoties reklamētajiem medikamentiem. (Un jūs taču arī tā varat, vai ne?)
Mums visiem apziņā un zemapziņā iegulst fakts, ka esam atvērti slimībām, jau esam slimi vai drīz saslimsim. Un daudzi no mums pieņem šos spēles noteikumus.
Tas arī ir nedeklarētais, toties īstais destruktīvais svārsts. Tā uzdevums ir nevis cilvēku izdziedināt, bet gan padarīt viņu par savu piekritēju, tas ir, iegalvot, ka viņš ir slims un viņam jālieto zāles.
Vēl viena interesanta slimību svārsta piekritēju vaņģošanas metode — nelabvēlīgu laikapstākļu prognozes. Par pamatu tiek ņemta informācija par magnētiskajām vētrām, atmosfēras spiediena svārstībām un citiem nelabvēlīgiem faktoriem. (Vai esat ievērojuši, ka informāciju par visām šīm parādībām lielākā vai mazākā mērā praktiski saņemam katru dienu?) Uz šo datu bāzes tiek veidota prognoze: kam, ar kādām slimībām sirgstošiem šodien vai rīt klāsies pavisam bēdīgi.
Ir interesanti reizi pa reizei paklausīties kā destruktīvais svārsts gluži vai lec ārā no orbītas, uzskaitot visas iespējamās slimības un neizbēgamās ligas visiem tiem, kas ar tām sirgst. Bet pēc tam pārņem šausmas: jūs tikai padomājiet, kāda varena un postoša programma tiek ielikta jau tā ne pārāk veselu cilvēku apziņā un zemapziņā! Noklausoties šādu informāciju, sāk šķist, ka labāk vispār nespert kāju laukā no mājas, vislabāk palikt gultā zem segas un izslēgt gaismu. Vai sākt meklēt zārku.
Bez šaubām, nelabvēlīgi laikapstākļi ietekmē cilvēka pašsajūtu, bet kāpēc sevi jau pirms tam noskaņot, ka būs slikti?
Daudzi cilvēki, it sevišķi cienījamos gados, ieklausās šajās destruktīvā svārsta raidītajās ziņās un jau pirms laika ieprogrammē sev slimību saasināšanos un vispārēju vārgumu, attiekdamies pret to kā spriedumu.
Tamlīdzīgas prognozes ir lielisks piemērs destruktīvā svārsta nekaunīgajiem un ciniskajiem centieniem pakļaut cilvēkus savai ietekmei.
Nu, un visbeidzot, pats klasiskākais piemērs — savu slimību apspriešana ar radiem un paziņām. Visbiežāk šādu sarunu tēma nav vis veselības uzlabošanas pasākumu apspriešana, bet gan žēlošanās par slimībām un to ārstēšanas metožu iztirzāšana. Viens aizgūtnēm stāsta, cik grūti viņam nākas ārstēt savas kaites, bet otrs saprotoši māj ar galvu — jā, jā, vecums nenāk viens, tā teikt.
Tādas saskarsmes dalībnieki intensīvi izstaro negatīvu enerģiju slimību svārsta frekvencē. Šī enerģija ir tikpat lipīga, cik slimību izraisošie mikrobi. Izvairieties no šādām sarunām un cilvēkiem, kuru vienīgā rūpe ir viņu slimības, pretējā gadījumā jūs pat nepamanīsit, kā „pieslēgsieties” slimību frekvencei.
Slimību svārstu identificēt nav sarežģīti — tas pievilina jūs ar informāciju par slimībām un to ārstēšanu.
Ja jūs ignorēsit šo informāciju, laidīsiet to gar ausīm, neuztversit nopietni, svārsts būs izsists no sliedēm un liks jūs mierā — tas būs zaudējis. Ja informāciju uztversit ar veselīgu smaidu un pat pajokosit par to, svārsts šausmās metīsies bēgt, atpakaļ neskatoties – tā jūs to izdzēsīsiet.
Kad būsit ticis vaļā no slimību svārsta, jūs kļūsit brīvs, taču tas nebūs ilgi. Tāda nu ir cilvēka daba – mums ir nepieciešams būt kāda svārsta piekritējiem. Tāpēc uzmanieties – agrāk vai vēlāk jūs atkal varat kļūt par potenciālo slimību svārsta upuri.
Lai tas nenotiktu, jums ir jākļūst par veselības uzlabošanas svārstu piekritēju. Tas nosaka visu, kas ir saistīts ar ķermeņa un prāta stiprināšanu. Kļūstiet par veselīga dzīvesveida piekritēju, un jūs pārliecināsities, ka tas jūs aizrauj, gribas domāt labas domas, ap sirdi ir priecīgi un nevar salīdzināt ar sajūtu, kad bijāt slimību svārsta ietekmē – nīgrs, panīcis, vārgulīgs un domājāt par bēru viesu sarakstu.
Ir teju acīm redzami, ka tad, ja cilvēks ir aizņemts ar rūpēm par savu labo pašsajūtu, viņš izstaro enerģiju veselības frekvencē un tāpēc domām par slimošanu nav vietas viņa smadzenēs.
Tā nu jūs redzat, ka ir divi diametrāli pretēji dzīvesveidi: slimību ārstēšana un rūpes par veselību. Un katrs pats no mums izlemj, kura svārsta piekritējs būs.
Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!
Avots: Vadims Zēlands (Вадим Зеланд) “Dzīvais transērfings”