Izveidota interneta vietne, kurā apkopoti kovidskeptiķi – covidgudrie.com

Covidgudrie
Ekrānuzņēmums no apollo.lv

Uzņēmīgi ļaudis izveidojuši interneta vietni covidgudrie.com, kurā apkopoti cilvēki, kuri, pēc portāla radītāju domām, iesaistīti Covid-19 dezinformācijas kampaņā.

“Covid-19 ir smagi ietekmējis visu pasauli un Latvija nav izņēmums.

Cilvēki ir miruši, cilvēki ir izveseļojušies, medicīnas darbinieki ir pārslogoti, cilvēki ir palikuši bez ienākumiem un visiem ir bijis jāmaina sava uzvedība publiskās vietās.

Bet ir cilvēki, kuri uz cilvēku ciešanām vēlas gūt popularitāti, nopelnīt vai nodarīt kaitējumu Latvijas valstij. Neaizmirsīsim viņus!

Mājaslapas autori aicina iesaistīties “covidgudro” apzināšanā arī sabiedrību: “Esam kādu izlaiduši? Nopublicē Twitter platformā informāciju par šo personu ar birku #covidgudrie (un avotu), un pēc pārbaudes mēs pievienosim sarakstam.”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Pupa
Pupa

Izskatās pēc re-čekistu rokraksta.
Sarakstu veidošana tautiešiem ir ģenētiska .

Pups
Pups

Tā arī ir. spriņģes kantoris.