Gigantisks bruņurupucis atriebjas par iztraucēto mīlas aktu VIDEO

Ekspedīcijas dalībniekiem Seišelu salās nācās mukt no greizsirdīga gigantiska bruņurupuča tēviņa.

Trīssimt kilogramus smagais bruņurupuču tēviņš acīmredzot par iztraucēto randiņu bija noskaities ne pa jokam, jo sarīkoja īstu pakaļdzīšanos nekaunīgajam cilvēkam.

brunurupuci1

National Geographic ekspedīcija bruņurupuču mīlas pāri sastapa pavisam nejauši, taču niknais milzu bruņurupucis šādu argumentu vērā neņēma, vēsta Gizmodo.

Ekspedīcija Seišelu salās noritēja programmas „Neskartā jūra” ietvaros un, pēc tās dalībnieku teiktā, sastapšanās ar gigantiskiem bruņurupučiem bija pārsteigums abām konfliktā iesaistītajām pusēm. Pētnieki paguva nofotografēt tikai dažus kadrus ar „mīlas pārīti”, kad viņus ieraudzīja sašutušais bruņurupuču tēviņš.

“Es mēģināju krūmu aizsegā atkāpties, bet viņš [bruņurupucis] neapstājās un, visticamāk, bija nolēmis man mīt uz papēžiem tik ilgi, līdz panāks un aizdzīs no salas pavisam, vēlams nokožot gabaliņu no manām kājām. Un tā sākās mūsu amizantā „skriešanās”, un ja es nebūtu kā sprinteris veicis izrāvienu, tas turpinātos līdz pat šim brīdim”, – atceras ekspedīcijas vadītājs Pols Rouzs.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar