Ēd pareizi un kļūsti bagāts – miljonāru ēšanas paradumi

uzturs

Uzņēmējs un miljonārs Tims Feriss atklājis pasaules bagātāko cilvēku panākumu noslēpumus. Izrādās, naudas daudzumam bankas kontā esot tiešs sakars ar to, ko cilvēks ēd un dzer.

Aptuveni divdesmit miljonu īpašnieks, 39 gadus vecais Tims Feriss, iztaujāja gandrīz divus simtus veiksmīgu uzņēmumu vadītāju, lai noskaidrotu, kā viņu panākumus veicina ēšanas paradumi.

Viņš aptaujāja miljardierus, veiksmīgos un bagātos par viņu ieradumiem un taktikām, kas saistītas ar ēdienu un dzērienu izvēli ikdienas maltītēs.

Daudzi no izvaicātajiem bagātniekiem atklāja, ka tieši specifiskie ēšanas paradumi liekot intensīvi darboties smadzenēm un neapsīkt enerģijai, lai  varētu efektīvi strādāt un vairot bagātības.

Bestselleru autors, orators un uzņēmējs Sets Godins intervijā Ferisam stāsta, ka katru dienu brokastīs ēdot vienu un to pašu. Viņš apgalvo, ka šādi varot izvairīties no viena lieka lēmuma pieņemšanas, kad katru dienu ir tik daudz citu lietu, par ko domāt.

Un uzņēmēja brokastis, kas nemainās dienu no dienas, ir smūtijs no saldētiem banāniem, kaņepju pulvera, mandeļu piena, žāvētām plūmēm un valriekstiem.

Tims Feriss, iztaujājot pasaules bagātniekus, noskaidrojis arī to, ka, par spīti saspringtajam dienas plānam un garajām darba stundām, veiksmīgie uzņēmēji parasti nepaļaujas uz kafiju kā vienīgo enerģijas avotu. Viņš apgalvo, ka no tās nav obligāti jāatsakās pavisam. Taču, ja lietojat vairāk nekā četras tases dienā, labāk ir to nomainīt pret zaļo tēju.

Feriss arī iesaka cilvēkiem, kuri vēlas gūt panākumus, bagātināt uzturu ar proteīna pulveri.

Uzņēmējiem, lielu kompāniju vadītājiem, tāpat kā visiem cilvēkiem, nepieciešams miegs, taču bagāto un slaveno vidū izplatīta problēma ir bezmiegs. Lai pret to cīnītos, Feriss iesaka šādu dzērienu: karstā ūdenī sajaukt divas ēdamkarotes ābolu etiķa un vienu ēdamkaroti medus.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: dailymail.co.uk

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar