Džons Lenons, leģendārās grupas “The Beatles” dibinātājs un dalībnieks, kādā intervijā atzinies: “Es vienmēr esmu vēlējies būt ekscentrisks miljonārs”.
Par to, ka tas viņam arī izdevās, liecina slavenā „bītla” koši dzeltenais psihodēliskais automobilis.
1965.gada 3. jūnijā Džons Lenons par 6000 britu sterliņu mārciņu iegādājās kārotu ekskluzīvu braucamo – melnu Rolls Royce Phantom V , kuram tika piešķirts reģistrācijas numurs FJB111C. Šikais autiņš bija deviņpadsmit pēdu (apmēram 5,8 metrus) garš un aprīkots ar limuzīna virsbūvi.
Nobraucis ar savu „parasto” automašīnu gadu, Lenons lika pārvērst Rolls Royce aizmugurējo sēdekli dīvānā un papildus iebūvēt limuzīnā televizoru, ledusskapi, telefonu, plašu atskaņotāju un aptumšot stiklus. Tomēr ar to bija par maz – slavenais „bītls” alka pēc lielākas „ekstras”.
Pēc Džona Lenona lūguma J.P. Fallon virsbūvju ražotāji pārkrāsoja auto koši dzeltenā krāsā. Tapa kaut kas līdzīgs čigānu ratiem – Rolls Royce jumtu greznoja zodiaka zīme, bet uz automobiļa sāniem un riteņiem kaleidoskopiskā efektā bija uzgleznotas spirāles un ziedi.
Par spīti visiem uzlabojumiem, kuru īstenošanai tika iztērēta milzīga summa, Lenons bija slikts autovadītājs. Šofera tiesības viņš ieguva 1965. gadā, 25 gadu vecumā , bet pats auto vadīja reti. Tā vietā viņam labpatika nolīgt vienu no šoferiem – Lesu Antoniju vai Bilu Korbetu.
Taču viena no retajām reizēm, kad Džons Lenons pats sēdēja pie auto stūres, bija 1967. gada 1. jūnijā, kad būdams atvaļinājumā Skotijā, viņš ar savu auto iegāzās dīķī (tas gan nebija Rolls Royce, bet daudz pieticīgākais Austin Maxi). Tobrīd automašīnā kopā ar „bītlu” bija arī viņa dēlēns Džulians, sieva Joko Ono un viņas meita Kjoko.
Avārijas rezultātā Lenonam uz sejas tika uzliktas 17 šuves, Joko – 14, bet viņas meitai četras. Džulianam nācās sniegt medicīnisko palīdzību, lai puisēns atgūtos no šoka. Nākamajā dienā Džuliana māte Sintija steigšus aizveda viņu atpakaļ uz Londonu. Lenons ar sava dēla māti atteicās runāt.
Pēc šī negadījuma Lenons uz visiem laikiem atmeta domu par automašīnas vadīšanu un aizveda savu auto uz Ameriku. 1977. gadā Lenons neparasto braucamo atdeva Smithsonian institūtam kā norēķinu par 250 000 ASV dolāru lielu nodokļu parādu. Izstādīts aplūkošanai dažus mēnešus, auto drīz vien tika ievietots noliktavā, jo Smithsonian nevarēja atļauties apdrošināšanas maksu par tā izrādīšanu.
1985.gadā Smithsonian auto pārdeva Sotebija izsolē par 2,3 miljoniem ASV dolāru, padarot psihodēlisko braucamrīku par tā laika dārgāko auto. Džona Lenona Rolls Royce nopirka Riplija „Believe It or Not” īpašnieks un patlaban tas ir izstādīts aplūkošanai Royal BC muzejā Viktorijā, Britu Kolumbijā, Kanādā.