Austrijas slēpošanas kūrortos atpūsties, visticamāk, varēs tikai ar “zaļo pasi”

slēpošana

Austrijas valdība vēlas, lai tuvojošos kalnu slēpošanas sezonu pēc iespējas mazāk ietekmētu Covid-19, tāpēc varasiestādes vajadzības gadījumā gatavojas ierobežot nevakcinētu personu piekļuvi atpūtas vietām Alpu kūrortos.

Austrijas kanclers Sebastians Kurcs paziņojis, ka gadījumā, ja valstī ziemā atkal būtiski pieaugs inficēšanās ar Covid-19, slēpošanas kūrortiem neliks pārtraukt darbu. 

Pie šāda scenārija spēkā stāšoties noteikums, ka slēpošanas kūrortos viesnīcas, restorāni, bāri un naktsklubi būs pieejami tikai personām, kuras spēj apliecināt vakcinēšanos pret Covid-19, vīrusa pārslimošanu vai nesen veiktu negatīvu testu, vēsta ziņu aģentūra DPA.

Līdz šim Austrijā pret Covid-19 ir vakcinēti 70% iedzīvotāju vecumā no 12 gadiem.

Austrijas slēpošanas kūrorts Išgla 2020.gada martā kļuva par Covid-19 perēkli, no kura bīstamais vīruss vēlāk izplatījās pa visu Eiropu.

Piektdien Austrijas tiesa sāka izskatīt civilprasību pret valsti par varasiestāžu bezdarbību, lai aizsargātu cilvēku veselību, sākoties Covid-19 uzliesmojumam Išglā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar