Aktieris Bērziņš, krāpnieks Pļaviņš, arhibīskaps Pujats, hokejists Daugaviņš – “antivakceru” himna kā dezinformatoru koncentrāts

Andris Bērziņš

Pandēmija radījusi sajukumu ne tikai ierastajā dzīves ritmā, bet arī cilvēku prātā. Sabiedrība ir sadalījusies divās daļās – par vakcināciju un pret. Ir saprotams, ka katrs no mums izvēlas rīkoties tā, kā uzskata par pareizu, atbilstoši savai dzīves uztverei un prāta spējām. Bet viens ir izdarīt savu personīgo izvēli, kā mirt, pavisam kas cits – dezinformēt.

Dievs, brīvība, ļaujiet elpot – biedējoši ir arī tas, ka pret Covid-19 vakcīnām noskaņoto ļaužu izteikumos aizvien biežāk un skaļāk izskan tādi saukļi, ar kuriem uz lūpām par Latvijas neatkarību savu dzīvību atdeva 12 un 14 gadus jauni zēni, līdz šim cēlā nozīmē lietotus vārdus lepni šajā video izrunā cilvēki, kuriem ir bail no potes pret smagu saslimšanu ar Covid-19 un iespējamu nāvi. Viss sajucis, bailēs no potes “antivakceri” ir iedomājušies sevi par brīvības cīnītājiem. Prātā nāk tikai viens vārds -zaimošana.

Šajā Gaita Lazdāna dziesmas klipā, kuru varētu dēvēt par “antivakceru” himnu, zib pazīstamas sejas – mūziķi, aktieri, hokejists, bačatas skolotājs, arodbiedrības vadītājs, skolotāja, arhibīskaps, un vēl, un vēl.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
motorhead 1916
motorhead 1916

Noskatiijos. Garlaiciigi, protams, un netalantiigi. Tomeer KUR tur kaada dezinformaacija?

sobek
sobek

Foršs video. Ļoti labi parāda soctīklu feikbuku cenzūras zombifikācijas sekas – vakcikulti jau šļakstās ar siekalām.

+ paldies redaktoram, ka iekopējāt Latvijas interneta no-name’cilvēku tviitu spamu. Tā kā es tajā atbalstu kambarī neesmu – es no sirds izsmējos un piefiksēju pakalpojumus/izklaides/personas kuru pasākumiem/idejām iešu ar līkumu.