Elīnas Didrihsones “Butterflay” gada laikā apgrozījis 37,3 tūkst. EUR, viņas vīram piederošais “EDButterfly” – 609,4 tūkst. EUR

Elīna Didrihsone

Sociālajos tīklos aktīvajai influencerei jeb ietekmelei Elīnai Didrihsonei piederošais apģērbu tirdzniecības uzņēmums SIA “Butterflay” iesniedzis pārskatu par saimniecisko darbību 2020.gadā, kas rāda, ka SIA “Butterflay” pagājušajā gadā apgrozījis 37,3 tūkst. EUR, pēc nodokļu nomaksas nopelnot 628 eiro. 

SIA “Butterflay” pagājušajā gadā nodokļu maksājumos valsts kopbudžetā samaksājis 2,05 tūkst. EUR. Uzņēmumā pērn bijis 1 darbinieks, liecina gada pārskatā publiskotā informācija. Salīdzinot ar citiem apģērbu mazumtirdzniecības uzņēmumiem, SIA “Butterflay” nodokļu iemaksas uz strādājošo pērn bijušas zemākas nekā nozarē vidēji. Ja SIA “Butterflay” iedzīvotāju ienākuma nodoklī uz 1 darbinieku 2020.gadā samaksājis 0,76 tūkst. EUR, tad nozarē vidēji tie pērn bijuši 0,85 tūkst. EUR. Valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās SIA “Butterflay” uz vienu strādājošo aizvadītajā gadā samaksājis 1,28 tūkst. EUR, kamēr nozares vidējais rādītājs pagājušajā gadā bija 1,95 tūkst. EUR uz vienu darbinieku. 

SIA “Butterflay” reģistrēts 2019.gada jūnijā, un tā reģistrētais un apmaksātais pamatkapitāls ir 1 eiro. Kā uzņēmuma struktūrvienība reģistrēts Elīnas Didrihsones Instagram profila konts.

Jānorāda, ka aizpērn reģistrētais SIA “Butterflay” ir vienīgais uzņēmums, kas šobrīd pieder Elīnai Didrihsonei.

Viņas dzīvesbiedram Naurim Didrihsonam pieder trīs uzņēmumi – SIA “NENE”, SIA “BUTERFLY” un SIA “EDButterfly”. Pēdējais no tiem SIA “EDButterfly” var lepoties ar lielāko apgrozījumu. Šis 2014.gadā reģistrētais apģērbu mazumtirdzniecības uzņēmums pērn apgrozījis 609,4 tūkst. EUR un nopelnījis 117 tūkst. EUR. Uzņēmums nodokļu maksājumos valsts kopbudžetā 2020.gadā samaksājis 117.5 tūkst. EUR un pērn nodarbinājis 5 strādājošos. Uzņēmumam patlaban reģistrētas divas struktūrvienības – interneta veikals butterfly.lv  un veikals Blaumaņa ielā, Rīgā. 

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Lursoft

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar